Zapraszamy codziennie w godz. od 9:00 do 22:00

Języki/languages: EN PL

Jeden karnet, moc atrakcji!

14.12.16

Skipassy TatrySki obowiązują nie tylko w ośrodkach narciarskich, ale także na lodowiskach czy, od tego sezonu, w Termie Bania w Białce Tatrzańskiej. Dodatkową zachętą do skorzystania z oferty TatrySki jest darmowy karnet dla dziecka poniżej 120 cm wzrostu.

Darmowe wejście na lodowiska

Zaopatrując się w karnet dzienny na okres od 1 do 7 dni każdego dnia trwania karnetu użytkownik ma możliwość jednorazowego skorzystania z lodowisk w Białce Tatrzańskiej. Do dyspozycji gości są tam aż trzy lodowiska o różnych wymiarach, posiadające swój system mrożenia, co pozwala na utrzymanie ich w dobrym stanie nawet w przypadku dodatnich temperatur.

Karnet TatrySki z wejściem do Termy Bania

Współpraca projektu TatrySki z Termą Bania zaowocowała wprowadzeniem dodatkowych karnetów, dla osób chcących skorzystać nie tylko z atrakcji narciarskich czy lodowisk ale także z term. Od dnia 2 stycznia do 5 marca 2017 dostępne będą promocyjne 4-godzinne bilety TatrySki, upoważniające do 3-godzinnego pobytu w Strefie Zabawy i Relaksu Termy Bania. W czasie sezonu niskiego, czyli od 6 marca 2017 do zakończenia sezonu narciarskiego do karnetów TatrySki 3 z 5 dni oraz 5 z 7 dni 3-godzinny pobyt w Strefie Zabawy w Termie Bania otrzymuje się gratis. Skipassy TatrySki połączone z wejściem do Termy Bania zakupić można tylko w kasach biletowych poszczególnych ośrodków TatrySki. 

Darmowy bilet dla dzieci poniżej 120 cm wzrostu

Z karnetem TatrySki dzieci do 120 cm korzystają z wyciągów za darmo. Kupując dowolny skipass TatrySki w kasach ośrodków odebrać można bezpłatny karnet dla swojej pociechy. Dziecku, które ma poniżej 120 cm wzrostu i jest ubrane w kask oraz buty narciarskie, przysługuje bezpłatnie taki sam karnet jak towarzyszącej mu osobie dorosłej. Jedna osoba dorosła może odebrać bezpłatny karnet dla jednego dziecka.

Darmowy karnet dla dziecka odebrać można tylko w kasach biletowych poszczególnych ośrodków narciarskich. Do skipassu zakupionego przez internet bilet dla dziecka dostać można w kasie przeznaczonej do biletów online. Dziecko, które ma otrzymać darmowy karnet musi być obecne przy odbiorze skipassów w kasie.

tatryski.pl