Wakacje z Termą Bania

.

zone: Relax Fun Sauna

Otwarcie w najbliższy weekend: w okresie letnim Strefa Zabawy powiększy się o prawdziwe wodne miasteczko z nowością wodnym placem zabaw, gigantycznymi dmuchanymi zjeżdżalniami i wodnym ślizgiem!

Czeka na Was aż 6 gigantycznych zjeżdżalni - trzy mniejsze, dla młodszych dzieci oraz trzy olbrzymie - dla starszaków. Strefa opalania będzie większa i znajdzie się w niej więcej leżaków oraz parasoli, zatem amatorzy kąpieli słonecznych mogą szykować kremy z filtrem i słoneczne kapelusze! W tegoroczne wakacje będziecie mogli poszaleć na trzytorowym ślizgu wodnym!

Nowa atrakcja to wodny plac zabaw z pięcioma, rozmieszczonymi na różnych poziomach zjeżdżalniami oraz platformami z atrakcjami wodnymi. Poszczególne elementy będą połączone ze sobą schodkami i mostkami. Znajdą się tam armatki wodne, urządzenia z wiaderkami, tunele wodne, gejzery i dysze, które zagwarantują dzieciom i nastolatkom mnóstwo wodnej rozrywki. 

Całość jest zaprojektowana w sposób, który zarówno umożliwia ratownikom kontrolę nad bezpieczeństwem, jak i dostosowuje zabawę stosownie do wieku. Poziom trudności wzrasta w wyższych punktach konstrukcji, gdzie bawią się dzieci starsze, a maluchy mają swoje atrakcje na poziomach niższych. 

 

Co najważniejsze - do Strefy Letniej nie jest pobierana żadna dodatkowa opłata - wejście jest w cenie biletu do Strefy ZabawyWięcej o Strefie Letniej

26 czerwca świętuj z nami 10 urodziny Termy Bania! W tym dniu przedłużamy godziny otwarcia do 24:00. Bilety bez limitu czasu, HIT Cenowy, Bilet Wieczorny będą wydłużone do północy.

 

Check also Similar offers

Special offers

Show all special offers

Sign up for the newsletter
Get special offers

newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close