Dojazd

Białka Tatrzańska Termy w sercu Podhala

Dojazd

Terma Bania jest położona przy głównej ulicy w Białce Tatrzańskiej. Od Nowego Targu kierujemy się na Bukowinę, dzięki czemu omijamy ostatni odcinek Zakopianki. Tuż pod budynkiem Termy znajdują się bezpłatne parkingi dla samochodów osobowych i autobusów. Korzystając z komunikacji publicznej wysiadamy i wsiadamy na przystanku Białka Tatrzańska Szkoła. Busy z Zakopanego (Szos-Mig) zatrzymują się przy deptaku bezpośrednio przy Termie Bania.

Szos-Mig Busem z Zakopanego

Z Zakopanego

Jak wygodnie dojechać do Termy Bania z Zakopanego? Przewozy na tej trasie realizuje od lat firma Szos-Mig. Busiki odjeżdżają z zakopiańskiego Dworca PKS, a dojeżdżają tuż pod deptak prowadzący do Termy Bania. Powrót do Zakopanego odbywa się tą samą trasą.

Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na Dworcu w Zakopanem, a także na stronie www Szos-Mig - kliknij tutaj.

Tylko 100 km od Krakowa Szwagropolem

Szwagropol

Mieszkasz w Krakowie i szukasz pomysłu na jednodniową wycieczkę? Nie musisz mieć samochodu! Wsiądź rano do autobusu Szwagropol, który zatrzymuje się tuż pod Termą Bania (przystanek Białka Tatrzańska Szkoła). Spędź kilka godzin na relaksie w basenach termalnych z widokiem na Tatry, zjedz pyszny obiad w góralskiej karczmie i wróć do Krakowa jeszcze tego samego dnia!

Rozkład jazdy znajdziesz na stronie www Szwagropolu (kliknij tutaj), a dla naszych Gości, którzy przyjeżdżają tym środkiem transportu, mamy specjalną zniżkę! Sprawdź szczegóły

Komfortowym busem z Krakowa lub Koszyc Leo Express

Leo Express

Leo Express to przewoźnik, który zapewnia podróż w komfortowych warunkach na wielu trasach w całej Europie! Jego autobusy zatrzymują się także tuż pod Termą Bania! Wybierz linię Kraków-Koszyce i ciesz się termalnym wypoczynkiem! PS: Przyjeżdżasz do nas busem Leo Express? Odbierz 10% zniżki na bilety w kasie! Sprawdź szczegóły.

Czy wiesz, że Terma Bania leży tuż przy największym ośrodku narciarskim na Podhalu? Szusuj na Kotelnicy, a później rozgrzej się w Termie! Busy Leo Express mają dedykowane miejsce na sprzęt narciarski/snowbordowy, a ich przewóz kosztuje jedynie 2 zł!

Dojazd własny Samochodem

Samochodem

Największym atutem dojazdu własnym samochodem jest mobilność i możliwość zwiedzania Podhala według własnego uznania, o dowolnie wybranych porach. Na naszych zmotoryzowanych Gości czekają darmowe parkingi tuż pod Termą Bania.

Przed wizytą w Termie Bania można skoczyć na wycieczkę na przykład nad Morskie Oko (Parking na Palenicy ok. 18 km od Termy Bania) lub Rusinową Polanę - szlak dobry także dla najmłodszych - czytaj więcej.

Poznaj aktualne Promocje Termy

Ukáž všetky akcie

zapíš sa do newslettra Terma Bania
oddychuj lacnejšie

newsletter
Táto webová stránka používa cookies

Táto webová stránka používa cookies, aby Vám umožnila čo najlepší zážitok z našich webových stránok. Viac v Pravidlách ochrany osobných údajov.

V poriadku