Dojazd

Białka Tatrzańska Termy w sercu Podhala

Dojazd

Terma Bania jest położona przy głównej ulicy w Białce Tatrzańskiej. Od Nowego Targu kierujemy się na Bukowinę, dzięki czemu omijamy ostatni odcinek Zakopianki. Tuż pod budynkiem Termy znajdują się bezpłatne parkingi dla samochodów osobowych i autobusów. Korzystając z komunikacji publicznej wysiadamy i wsiadamy na przystanku Białka Tatrzańska Szkoła. Busy z Zakopanego (Szos-Mig) zatrzymują się przy deptaku bezpośrednio przy Termie Bania.

Szos-Mig Busem z Zakopanego

Z Zakopanego

Jak wygodnie dojechać do Termy Bania z Zakopanego? Przewozy na tej trasie realizuje od lat firma Szos-Mig. Busiki odjeżdżają z zakopiańskiego Dworca PKS, a dojeżdżają tuż pod deptak prowadzący do Termy Bania. Powrót do Zakopanego odbywa się tą samą trasą.

Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na Dworcu w Zakopanem, a także na stronie www Szos-Mig - kliknij tutaj.

Tylko 100 km od Krakowa Szwagropolem

Szwagropol

Mieszkasz w Krakowie i szukasz pomysłu na jednodniową wycieczkę? Nie musisz mieć samochodu! Wsiądź rano do autobusu Szwagropol, który zatrzymuje się tuż pod Termą Bania (przystanek Białka Tatrzańska Szkoła). Spędź kilka godzin na relaksie w basenach termalnych z widokiem na Tatry, zjedz pyszny obiad w góralskiej karczmie i wróć do Krakowa jeszcze tego samego dnia!

Rozkład jazdy znajdziesz na stronie www Szwagropolu (kliknij tutaj), a dla naszych Gości, którzy przyjeżdżają tym środkiem transportu, mamy specjalną zniżkę! Sprawdź szczegóły

Komfortowym busem z Krakowa lub Koszyc Leo Express

Leo Express

Leo Express to przewoźnik, który zapewnia podróż w komfortowych warunkach na wielu trasach w całej Europie! Jego autobusy zatrzymują się także tuż pod Termą Bania! Wybierz linię Kraków-Koszyce i ciesz się termalnym wypoczynkiem! PS: Przyjeżdżasz do nas busem Leo Express? Odbierz 10% zniżki na bilety w kasie! Sprawdź szczegóły.

Czy wiesz, że Terma Bania leży tuż przy największym ośrodku narciarskim na Podhalu? Szusuj na Kotelnicy, a później rozgrzej się w Termie! Busy Leo Express mają dedykowane miejsce na sprzęt narciarski/snowbordowy, a ich przewóz kosztuje jedynie 2 zł!

Dojazd własny Samochodem

Samochodem

Największym atutem dojazdu własnym samochodem jest mobilność i możliwość zwiedzania Podhala według własnego uznania, o dowolnie wybranych porach. Na naszych zmotoryzowanych Gości czekają darmowe parkingi tuż pod Termą Bania.

Przed wizytą w Termie Bania można skoczyć na wycieczkę na przykład nad Morskie Oko (Parking na Palenicy ok. 18 km od Termy Bania) lub Rusinową Polanę - szlak dobry także dla najmłodszych - czytaj więcej.

Poznaj aktualne Promocje Termy

Ukáž všetky akcie

zapíš sa do newslettra Terma Bania
oddychuj lacnejšie

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij