Jesień w Termie Bania

3 h

Jesień sprzyja górskiem wędrówkom i termalnemu wypoczynkowi! Planując pobyt pod Tatrami nie zapomnij o regeneracji w gorących basenach i Saunarium. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Strefa relaksu to miejsce dla osób szukających odprężenia z widokiem na przepiekną panoramę Tatr. W strefie znajdują się dwa potężne baseny zewnątrzne  napełnione woda termalną o temp. od 34 do 38 stopni Celsjusza, dwie sauny tekstylne - widokowa sauna ziołowa oraz sauna fińska, niecka do schładzania oraz niecka śniegowa. W basenie głównym zlokalizowano wodny drink bar! Każdy basen zewnętrzny wyposażono w leżanki wodno-powietrzne oraz stacje do hydromasażu. Wewnatrz czekają dwa baseny termalne z leżankami wodno-powietrznymi, biczami wodnymi oraz gejzerami, wanna jacuzzi, restauracja oraz drink bar. 

Saunarium to wyjątkowe miejsce ciszy i wypoczynku. Jest strefą dla osób powyżej 16 roku życia. Po strefie można poruszać się w strojach kąpielowych lub w ręczniku. W stroju kapielowym można również skorzystać z basenu. Rzecz ma się inaczej w odniesieniu do korzystania z saun. W Saunarium przestrzegamy zasad poprawnego saunowania, co oznacza, że do saun suchych (Ruska Bania, Sauna Fińska, Sauna Stara Góralska) wchodzimy w ręczniku, rozkładamy go tak, by żadna część ciała bezpośrednio nie dotykała desek. Do saun mokrych (Łaźnia Parowa i Grota Kamienna Solna) wchodzimy nago.

W Saunarium zlokalizowano basen chłodzący z wodospadem o temperaturze do 24 stopni Celsjusza, w którym można popływać, basen solankowy o temperaturze do 36 stopni Celsjusza, Grotę Solną, basen do masażu stóp, taras z drink barem i miejscem do wypoczynku. 

 

Bilet relaksacyjny obejmuje wejście przed 15:00 na 3 h do Saunarium i Strefu Relaksu w cenie 49 zł

Już teraz zaplanuj swój pobyt, wybierz termin i kup bilet ONLINE

W Termie Bania zrealizujesz Polski Bon Turystyczny

Pozrite sa tiež Podobné ponuky

Špeciálne ponuky

Ukáž všetky akcie

zapíš sa do newslettra Terma Bania
oddychuj lacnejšie

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij