Voucher upominkowy

bez limitu

Zóny: Relaxačná ZÁBAVNÁ Saunový svet

Voucher prezentowy to ciekawy pomysł na upominek dla najbliższych oraz przyjaciół. Daje możliwość wyboru spośrod kilku opcji pobytu w Termie Bania:

  • wstęp bez limitu czasu typu OPEN, czyli do Strefy Zabawy, Relaksu i Saunarium Dorosły w cenie 135 zł
  • wstęp bez limitu czasu do Strefy Zabawy i Relaksu Dorosły w cenie 119 zł
  • wstęp bez limitu czasu typu OPEN, czyli do Strefy Zabawy, Relaksu i Saunarium Senior w cenie 109 zł
  • wstęp bez limitu czasu do Strefy Zabawy i Relaksu Senior w cenie 99 zł
  • wstęp bez limitu czasu do Strefy Zabawy i Relaksu Dziecko do 13 lat w cenie 85 zł

Sprzedaż voucherów prowadzona jest za pośrednictwem sklepu on-line (zakup), następnie wydrukowany voucher wyślemy pocztą lub dostarczymy w formie elektronicznej. 

Voucher należy wykorzystać podczas jednorazowej wizyty w Termie Bania. 

Forma: elegancki voucher papierowy lub w formie elektronicznej do własnego wydruku

Ważny: do 31.12.2021

Czas realizacji: wysyłany w ciągu 2-3 dni roboczych od dokonania płatności, za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłką priorytetową, w ciągu 1 dnia roboczego od dokonania płatności kurierem na podany adres, do paczkomatu lub dostarczany w formie elektronicznej na wskazany adres mailowy tuż po opłaceniu zamówienia.

*W związku ze stanem pandemii oraz wytycznymi Rozporządzenia Rady Ministrów regulującymi zasady funkcjonowania obiektów, Terma Bania zastrzega sobie możliwość wyłączenia poszczególnych atrakcji. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu sprawdzenia aktualnej dostępności poszczególnych atrakcji - realizacja vouchera jest równoznaczna z akceptacją ww. wytycznych.

Terma Bania zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji vouchera, który umożliwia wstęp do strefy kompleksu, objętej odgórnym nakazem zamknięcia. 

 

zapíš sa do newslettra Terma Bania
oddychuj lacnejšie

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij