30 nov 2019

Andrzejkowa Noc Saunowa - już w sprzedaży!

Zapraszamy na wyjątkową Andrzejkową Noc Saunową do Termy Bania! Impreza jest limitowana - jedynie 60 wejściówek, co gwarantuje kameralną i komfortową atmosferę.

Andrzejkowa Noc Saunowa odbędzie się 30 listopada 2019 r. w godzinach 22:00-02:00. Szczegółowy program oraz menu będą dostępne wkrótce.

Bilety można kupić tutaj: https://bilety.termabania.pl/noc_saunowa W sprzedaży będzie tylko 60 biletów.

Cena biletu to 149 zł od osoby. W ramach biletu zapraszamy na klimatyczne seanse saunowe, kolację, zimny i ciepły bufet oraz prawdziwe andrzejkowe zabawy - wróżby, lanie wosku i wiele innych!

Podczas Nocy Saunowej (30.11.2019 | 22:00 - 2:00) po Saunarium należy poruszać się w ręczniku. Z saun mokrych, basenów oraz natrysków korzysta się nago. Do saun suchych obligatoryjnie należy zabrać ręcznik i rozłożyć go tak, by żadna część ciała nie stykała się z deskami. W podanych godzinach Saunarium jest strefą nietekstylną, 18+.

NIESPODZIANKA: Możecie kupić także ograniczoną ilość pakietów Andrzejkowa Noc Saunowa + Sylwester Bez Gaci, wystarczy kliknąć tutaj!

zapíš sa do newslettra Terma Bania
oddychuj lacnejšie

newsletter
Táto webová stránka používa cookies

Táto webová stránka používa cookies, aby Vám umožnila čo najlepší zážitok z našich webových stránok. Viac v Pravidlách ochrany osobných údajov.

V poriadku