01 sep 2021

U nas zrealizujesz Polski Bon Turystyczny

Wykorzystaj Polski Bon Turystyczny i ciesz się rodzinnym wypoczynkiem w Termie Bania. Skorzystaj z atrakcji wodnego parku rozrywki oraz ogrodu zabaw Bania Kids!

Polski Bon Turystyczny stanowi wsparcie dla polskich rodzin w okresie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. To elektroniczny dokument w formie 16-cyfrowego kodu o równowartości 500 zł na każde dziecko do 18 roku życia oraz 1000 zł dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności. 

Za pomocą bonu możesz dokonać płatności za usługi w Terma Bania do 31 marca 2022 r.

Bonem turystycznym możesz zapłacić za pakiet pobytowy: wejście do Ogrodu Zabaw na Bani bez limitu czasu + dowolny bilet do Termy Bania. Koszt biletu do Termy Bania zgodnie z cennikiem. Cena wejścia do Ogrodu Zabaw to 15 zł (wejście do Ogrodu Zabaw należy zrealizować w ciągu 14 dni od zakupu pakietu, obejmuje wejście jednorazowe bez limitu czasu.) Bilet do Ogrodu Zabaw należy zakupić dla każdego dziecka do 18 r.ż., nie dotyczy biletów za 1 zł dla dzieci do 104 cm.) Sprzedaż pakietów prowadzona jest w Resorcie Bania na stanowisku zlokalizowanym w Termie Bania. Bon turystyczny na miejscu obsługiwany jest do godziny 20:00.

Jak skorzystać z bonu turystycznego

  • Aktywuj bon na Platformie Usług Elektronicznych PUE ZUS.
  • Odbierz swój bon, który zostanie do Ciebie przesłany w wiadomości e-mail lub SMS.
  • Na miejscu w Terma Bania podczas wizyty podaj numer bonu oraz kwotę na jaką chcesz go wykorzystać. Następnie potwierdź transakcję jednorazowym kodem sms wysłanym na Twój numer telefonu. Możesz zrealizować Polski Bon Turystyczny telefonicznie z pomocą naszego konsultanta
  • Ciesz się rodzinnymi wakacjami w naszym obiekcie.

Dodatkowe informacje

  • Za pomocą bonu możesz płacić wielokrotnie, aż do wykorzystania pełnej, przysługującej kwoty. 
  • Jeśli wartość usługi przekroczy wartość bonu, resztę kwoty możesz opłacić w wygodny dla Ciebie sposób
  • Za pomocą bonu można zapłacić za pobyt opiekunów wraz z dzieckiem, także dziadków.
  • Bon nie podlega wymianie na gotówkę ani inne środki płatnicze.

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz jakiekolwiek pytania do nas odnośnie rezerwacji skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 182612540 lub mailowo pod adresem: bok@termabania.pl

 

 

 

zapíš sa do newslettra Terma Bania
oddychuj lacnejšie

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij