26 jún 2021

Nowa atrakcja na 10 urodziny

Terma Bania swoje 10 urodziny Termy Bania świętować będzie w pierwszy wakacyjny weekend, czyli 26-27 czerwca 2021. Z tej okazji do użytku oddana zostanie nowa atrakcja w Strefie Letniej - Wodny Plac Zabaw, która przyniesie wiele radości nie tylko najmłodszym!

Termalne kąpiele w białczańskich basenach cieszą niezmiennie od połowy 2011 roku. Od momentu otwarcia wiele się zmieniło. Poczyniono szereg inwestycji poprawiających komfort wypoczynku i usprawniających obsługę Gości. Stworzono m.in. imponujących rozmiarów strefę letnią, przebudowano Saunarium, rozbudowano - niemal podwajając jej powierzchnię - Strefę Relaksu. Z myślą o nadchodzących urodzinach powstała nowa atrakcja - Wodny Plac Zabaw.

10 urodziny Termy Bania obchodzone będą w pierwszy wakacyjny weekend, czyli 26-27 czerwca 2021. Jedną z atrakcji będzie możliwość skorzystania z nowego Wodnego Placu Zabaw, który zostanie oddany do użytku właśnie w urodzinowy weekend. Rozległa, wodna przestrzeń, pięć zakręconych zjeżdżalni, armatki wodne, zraszacze i wiaderka napełnione wodą po brzegi ucieszą młodsze dzieci i te nieco starsze. Dla rodziców przygotowano strefę wypoczynku wyposażoną w wygodne leżaki i parasole oraz bar letni.

W sobotę (26.06) wszyscy Goście będą mogli liczyć na poczęstunek urodzinowym tortem, a dla najmłodszych przygotowano bogatą ofertę, między innymi: animacje, aqua dance, warsztaty o tematyce ECO, konkursy z nagrodami, pokazy trialowe. Zaplanowano również wieczorną zabawę przy najlepszych muzycznych hitach, której towarzyszył będzie m.in. fire show. Imprezę poprowadzi Krzysztof JANKES Jankowski z Radia Eska. Niedziela (27.06) należeć będzie wyłącznie do dzieci. Terma Bania zadbała o ciekawy program animacji i zabaw ruchowych.

W pierwszy weekend po zakończeniu roku szkolnego na Gości czekają również koncerty na scenie Kultury na Bani, która startuje już od piątku 25 czerwca – wówczas wystąpi Hollywood Rose, który zagra największe przeboje Guns N’ Roses. W sobotę bawić się będzie można przy dźwiękach zespołu InoRos, a na niedzielę zaplanowano koncert dla najmłodszych. Nie zapomniano oczywiście o aktywnych, na których czeka rowerowy Marathon Tatry Race.

zapíš sa do newslettra Terma Bania
oddychuj lacnejšie

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij