31 dec 2022

Sylwester w Termie Bania

Bez zbędnych kreacji i wymyślnych fryzur. Niekonwencjonalny, niebanalny i w szalonym, gorącym klimacie! Taki będzie Sylwester w Termie Bania, gdzie każdy, bez względu na wiek będzie mógł cieszyć się magią sylwestrowej nocy. 

Przygotowano dwa równoległe wydarzenia - Sylwestra w gaciach, który obejmuje zabawę w strefach basenowych oraz Sylwestra bez gaci w Strefie Saunarium.

Sylwester w gaciach to idealna propozycja dla rodzin, par, paczki przyjaciół, dla których Sylwester to synonim szalonej zabawy przy gorących muzycznych hitach. W programie: zabawa z DJ-em, pokaz laserów, FireShow, lampka szampana o północy, pokaz pirotechniczny.

Sylwester bez gaci to impreza zamknięta w kameralnym gronie. Idealna propozycja dla miłośników saunowania. W programie: zabawa z DJ-em, aromatyczne rytuały saunowe, kolacja w formie bufetu, pokaz laserów (Strefa Relaksu), Fire Show (Strefa Relaksu), Light Show (Saunarium), Dance Show (Saunarium), lampka szampana o północy, pokaz pirotechniczny. Bilet w opcji bez gaci pozwala na korzystanie ze wszystkich stref obiektu. Przed wejściem do stref basenowych należy założyć strój kąpielowy. 

SYLWESTER W GACIACH (Strefa Zabawy + Strefa Relaksu):

20:00-03:00

199 zł /os.: dziecko do 13 roku życia

299 zł /os.: bilet normalny


SYLWESTER BEZ GACI w Saunarium z dostępem do Strefy Zabawy i Relaksu:

21:00-3:00

549 zł /os.: bilet dostępny wyłącznie dla osób dorosłych 18+

W cenie biletu na Sylwestra bez gaci: kolacja w formie bufetu oraz zimna płyta z wyborem warzyw, sałat, surówek, dipów, serów, wędlin, pikli; słodki poczęstunek: wybór ciast i ciasteczek; woda z miętą i cytryną.

Zakup biletu jest równoznaczny z rezerwacją miejaca i akceptacją Regulaminu.

Bilety dostępne na: bilety.termabania.pl

zapíš sa do newslettra Terma Bania
oddychuj lacnejšie

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij