08 mar 2023

Dzień Kobiet w Termie Bania

Z okazji Dnia Kobiet Terma Bania przygotowała wyjątkową propozycję relaksu i odpoczynku wyłącznie dla Pań. Promocyjny bilet OPEN (16+) z wejściem na 3,5 godz. za 59 zł, który obejmuje wstęp do wszystkich stref obiektu: Zabawy, Relaksu i Saunarium*.

Skorzystaj z wewnętrznych i zewnętrznych basenów termalnych, szerokiej gamy urządzeń do hydromasażu, jacuzzi, wodnego baru z widokiem na ośnieżone szczyty Tatr. Odprężyć się  pozwoli pobyt w odnowionym Saunarium. Tam możesz korzystać bez limitu z 6 saun: góralskiej, parowej, groty kamiennej, sauny infrared, sauny fińskiej oraz ustawionej w ogrodzie ruskiej bani. Wypoczniesz w grocie solnej z tężnią solankową, basenie solankowym, basenie relaksacyjnym, oraz basenie chłodzącym zlokalizowanym w saunaryjnym ogrodzie. 

Z okazji Dnia Kobiet saunamistrzowie zapraszają na specjalne ceremonie saunowe wyłącznie dla Pań oraz nielimitowany wybór kosmetyków do sauny: peelingi solne, peelingi cukrowe, maski do włosów i inne. Po rytuałach owocowo-warzywne poczęstunki.

Poczuj się wyjątkowo!

 

*Bilet dostępny w dniu 8 marca 2023 w kasach biletowych Termy Bania.

zapíš sa do newslettra Terma Bania
oddychuj lacnejšie

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij