Wakacje z Termą Bania atrakcje dla dzieci w tatrach

Dostępna w bilecie do Strefy Zabawy Strefa Letnia Termy Bania

W okresie letnim Strefa Zabawy powiększa się o prawdziwe wodne miasteczko z placem zabaw, gigantycznymi dmuchanymi zjeżdżalniami i wodnym ślizgiem!

Czeka na was aż sześć zjeżdżalni - trzy małe, dla młodszych dzieci oraz trzy olbrzymie - dla starszaków. Strefa opalania będzie większa i znajdzie się w niej więcej leżaków, zatem amatorzy kąpieli słonecznych mogą szykować kremy z filtrem i słoneczne kapelusze!

Co najważniejsze - do Strefy Letniej nie jest pobierana żadna dodatkowa opłata - wejście jest w cenie biletu do Strefy Zabawy.

Strefa Letnia będzie czynna do 20 września, o ile pozwolą na to warunki pogodowe.

 

 

Sklep czynny 24/7 Kup bilet online!

Kup bilety wygodnie w sklepie online. Bilet pokaż na ekranie telefonu w Biurze Obsługi Klienta - na tej podstawie otrzymasz zegarek-transponder, uprawniający do wejścia do Termy Bania.

Terma Bania w Białce Tatrzańskiej Bezpieczne wakacje

Terma Bania zawsze najwyższą wagę przykładała do czystości i zachowania zasad higieny. Teraz uruchomione zostały kolejne procedury sanitarne, które pozwolą naszym Gościom cieszyć się basenami i saunami w bezpieczny sposób. Oprócz limitów osób w poszczególnych strefach obiektu, w całej Termie umieszczone będą stacje dezynfekcji, także do dezynfekcji leżaków, wszystkie obszary wspólne będą regularnie odkażane, a części gastronomiczne oraz szatnie, jak i cała Terma, dostosowane do wszelkich zaleceń i norm.

  • ważne!

Zgodnie z informacją Głównego Inspektora Sanitarnego, który powołuje się na doniesienia WHO i CDC, COVID-19 nie jest chorobą wodozależną, a sam wirus SARS-CoV-2 jest podatny na liczne czynniki dezynfekcyjne. Takim czynnikiem jest także woda uzdatniana chlorem w dawkach standardowych przewidzianych dla basenów, która eliminuje wirusa. Nie było przypadków zakażenia tym wirusem poprzez wodę przeznaczoną do celów rekreacyjnych o kontrolowanej jakości. Właśnie taka woda wypełnia niecki Termy Bania, nie pozostaje nam nic innego niż zaprosić na bezpieczny wodny relaks i zabawę z widokiem na Tatry.

zapisz się do newslettera termy bania
bądź na bieżąco

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij