31 aug 2019

Muzyczne pożegnanie wakacji z Kulturą na Bani

Finałowy tydzień z Kulturą na Bani zapowiada się bardzo ciekawie. Wakacje pożegnają wraz z nami między innymi Heavy Way, The King’s Friends i Krzikopa.

Tradycyjnie, tydzień otworzymy wtorkowym seansem Kina na Stoku. 27 sierpnia wyświetlimy obsypany Oscarami film „Slumdog. Milioner z Ulicy”. Zapraszamy o 21:00! Dzień później, na wszystkich fanów prawdziwie góralskich posiad czeka biesiada przy suto zastawionych stołach i regionalnej muzyce.

Czwartek to tradycyjnie koncert z cyklu „unplugged”. Na scenie Kultury na Bani zobaczymy zespół Heavy Way, będący gwarancją prawdziwie intensywnego brzmienia. Występ rozpocznie się o godzinie 20:00. W piątek, 30 sierpnia zagra z kolei The King’s Friends, wykonując największe przeboje legendarnego Elvisa Presleya.

Sobota (31 sierpnia) przyniesie nam z kolei wielką dawkę pozytywnej energii. Na scenie Kultury na Bani zagra bowiem zespół Krzikopa. To "śląski folk z elektro-rockowym wykopem". Grupa udanie łączy dźwięki, kojarzone z regionem z dawką elektroniki i nowego brzmienia. Pod koniec wakacji możecie liczyć na prawdziwie wybuchową mieszankę! Zespół rozpocznie występ o godzinie 20:00, ale wcześniej, już od 18:30 wystąpią Beti & Bobass. Zapraszamy!

Sign up for the newsletter
Get special offers

newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close