20 jul 2019

Kultura na Bani w tym tygodniu

Czas na kolejny tydzień z Kulturą na Bani. Bogaty program wydarzeń kulturalnych gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Tradycyjnie już, tydzień otworzymy wtorkowym (16.07, 21:00) seansem Kina na Stoku. Po ubiegłotygodniowym, głośnym „La La Land”, także i tym razem widzowie raczyć się będą mogli kinem z absolutnie najwyższej półki. Wyświetlany będzie bowiem „Wilk z Wall Street” z Leonardo DiCaprio w roli głównej. Dzień później, dla spragnionych prawdziwie góralskiej zabawy, przygotowaliśmy z kolei biesiadę w Restauracji Góralskiej.

W czwartek (18.07) tradycyjnie na scenie Kultury na Bani czekać nas będzie koncert unplugged. Tym razem wystąpi Hanka Wójciak. Pochodząca z Zakopanego wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Laureatka I Nagrody na 46. Studenckim Festiwalu Piosenki (2010). Zapraszamy od godziny 20:00. W piątek (19.07) nie lada gratka czeka na fanów Deep Purple. Na naszej scenie zagra bowiem cover band legendarnego zespołu, Purple Snake. Start o 20:00.

Sobota należeć będzie z kolei do BalkanScream. Grupa łączy jazz, folk i elektronikę, czego efektem jest elektryzująca publiczność mieszanka. Jak przekonują sami muzycy, podczas ich koncertów "każdy słuchacz znajdzie cząstkę siebie". Muzycy na scenę wyjdą o godzinie 20:00, ale pod sceną Kultury na Bani warto pojawić się wcześniej, bowiem już od 18:30 zagra LostInDeSyti – młody, energetyczny zespół z niezwykle utalentowaną wokalistką – Pauliną Filipiec.

W niedzielę przygotowaliśmy megaatrakcję dla fanów boysbandu 4DREAMERS. Uczestnicy tegorocznego Festiwalu w Opolu wystąpią na Scenie Kultury na Bani o godzinie 17:00!

Sign up for the newsletter
Get special offers

newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close