08 mar 2023

Dzień Kobiet w Termie Bania

Z okazji Dnia Kobiet Terma Bania przygotowała wyjątkową propozycję relaksu i odpoczynku wyłącznie dla Pań. Promocyjny bilet OPEN (16+) z wejściem na 3,5 godz. za 59 zł, który obejmuje wstęp do wszystkich stref obiektu: Zabawy, Relaksu i Saunarium*.

Skorzystaj z wewnętrznych i zewnętrznych basenów termalnych, szerokiej gamy urządzeń do hydromasażu, jacuzzi, wodnego baru z widokiem na ośnieżone szczyty Tatr. Odprężyć się  pozwoli pobyt w odnowionym Saunarium. Tam możesz korzystać bez limitu z 6 saun: góralskiej, parowej, groty kamiennej, sauny infrared, sauny fińskiej oraz ustawionej w ogrodzie ruskiej bani. Wypoczniesz w grocie solnej z tężnią solankową, basenie solankowym, basenie relaksacyjnym, oraz basenie chłodzącym zlokalizowanym w saunaryjnym ogrodzie. 

Z okazji Dnia Kobiet saunamistrzowie zapraszają na specjalne ceremonie saunowe wyłącznie dla Pań oraz nielimitowany wybór kosmetyków do sauny: peelingi solne, peelingi cukrowe, maski do włosów i inne. Po rytuałach owocowo-warzywne poczęstunki.

Poczuj się wyjątkowo!

 

*Bilet dostępny w dniu 8 marca 2023 w kasach biletowych Termy Bania.

Sign up for the newsletter
Get special offers

newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close