27 may 2023

Dzień Matki w Resorcie Bania

Resort Bania w Białce Tatrzańskiej zaprasza na bezpłatne badania profilaktyczne z okazji Dnia Matki!

Zadbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich - w sobotę, 27 maja 2023 r., obok Termy Bania i Hotelu Bania stanie mammobus oraz punkt badań USG tarczycy, chętni będą mogli bezpłatnie skorzystać z wielu badań profilaktycznych, w tym z badania densytometrycznego w kierunku osteoporozy, badania składu ciała, pomiaru tkanki tłuszczowej z konsultacją dietetyka, badania komputerowego wzroku oraz stoiska edukacyjnego w ramach profilaktyki raka piersi i raka szyjki macicy.

Badania będą przeprowadzane przez wykwalifikowany personel medyczny Centrum Medycznego Maszachaba z Krakowa, który będzie dostępny w dniu 27 maja 2023 roku w godzinach od 11:00 do 17:00. Z badań można korzystać zgodnie z kolejnością zgłoszeń, a decyzja o kwalifikacji do badania zostanie podjęta przez personel medyczny Centrum Medycznego Maszachaba.

Dzień Matki to doskonała okazja do zwiększenia świadomości na temat profilaktyki zdrowotnej i wczesnego wykrywania chorób. Resort Bania serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatne badania oraz na stoiska edukacyjne. Zachęcamy wszystkie mamy i nie tylko, aby skorzystały z tej możliwości i zadbały o swoje zdrowie.

 

Informacje dodatkowe:                           

  • Badania będą odbywać się zgodnie z kolejnością zgłoszeń w dniu 27.05.2023 r. w godz. od 11:00 do 17:00.
  • O kwalifikacji do badania decyduje personel medyczny Centrum Medycznego Maszachaba. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Z badań mammograficznych mogą skorzystać wszystkie Panie powyżej 40 roku życia. Wyniki badań Panie otrzymają pocztą wraz ze zdjęciem na płytce CD w terminie do 3 tygodni od przeprowadzenia badania.
  • Z badania USG tarczycy może skorzystać każda pełnoletnia osoba. Badania USG przeprowadza lekarz specjalista radiolog, a wynik badania każdy otrzymuje tuż po jego przeprowadzeniu.
  • Z badania densytometrycznego w kierunku osteoporozy oraz badania składu ciała, pomiaru tkanki tłuszczowej z konsultacją dietetyka mogą skorzystać wyłącznie osoby pełnoletnie.
  • Badanie komputerowe wzroku wraz z omówieniem wyników w dniu badania dostępne będzie bez ograniczeń wiekowych. 
  • Bez ograniczeń wiekowych można korzystać również ze stoiska edukacyjnego w ramach profilaktyki raka piersi i raka szyjki macicy.

Sign up for the newsletter
Get special offers

newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close