31 aug 2023

Wakacyjne pool party

Bubbles Peach Party!!!

Przed nami kolejna z wakacyjnych imprez w stylu pool party w Termie Bania. Wskocz w kostium kąpielowy i baw się przy najlepszych muzycznych hitach!

 

Przygotuj się na najgorętsze pool party tego lata, które odbywać się będą w Termie Bania w każdy czwartek wakacji od 18:00 do 22:00 w Strefie Relaksu! To niepowtarzalne wydarzenie przyniesie wiele radości i niezapomnianej zabawy. Program pool party jest pełen wakacyjnych atrakcji. Weź udział w licznych konkursach, gdzie będziesz mieć szansę wygrać fantastyczne nagrody rzeczowe oraz vouchery do najciekawszych zakątków. Wakacyjne wyzwania czekają na odważnych i gotowych na przygodę. A to jeszcze nie wszystko!

Na każdym pool party melduje się wakacyjny patrol ESKA Summer City. Ta ekipa wie, jak rozkręcić imprezę i sprawić, żeby wszyscy bawili się na maksa! O doskonaly nastrój zadbają najlepsi DJ-e, którzy zaserwują iście wakacyjne kawałki. Tańcz, śpiewaj i baw się w rytm ulubionych utworów.

Pool party w Termie Bania to idealny pomysł na udany wakacyjny wieczór. Dołącz do nas, baw się, celebruj i ciesz beztroską atmosferą wakacji. Nie przegap tej imprezy!

Każdy czwartek wakacji

18:00 - 22:00 | Strefa Relaksu

Wstęp w ramach zakupionego biletu, do zobaczenia w Białce!

 

Sign up for the newsletter
Get special offers

newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close