Sylwester na Bani

6h lub 7h

zone: Fun Relax Sauna

Bez zbędnych kreacji i wymyślnych fryzur. Niekonwencjonalny, niebanalny i w szalonym, gorącym klimacie! Taki będzie Sylwester w Termie Bania, gdzie każdy, bez względu na wiek będzie mógł cieszyć się magią sylwestrowej nocy. 

Przygotowano dwa równoległe wydarzenia - Sylwestra w gaciach, który obejmuje zabawę w strefach basenowych oraz Sylwestra bez gaci w Strefie Saunarium.

Sylwester w gaciach to idealna propozycja dla rodzin, par, paczki przyjaciół, dla których Sylwester to synonim szalonej zabawy przy gorących muzycznych hitach. W programie: zabawa z DJ-em, pokaz laserów, FireShow, lampka szampana o północy, pokaz pirotechniczny. Podczas Sylwestra czynne będą restauracje i bary.

Sylwester bez gaci to impreza zamknięta w kameralnym gronie. Idealna propozycja dla miłośników saunowania. W programie: zabawa z DJ-em, aromatyczne rytuały saunowe, kolacja w formie bufetu, pokaz laserów (Strefa Relaksu), Fire Show (Strefa Relaksu), Light Show (Saunarium), Dance Show (Saunarium), lampka szampana o północy, pokaz pirotechniczny. Bilet w opcji bez gaci pozwala na korzystanie ze wszystkich stref obiektu. Przed wejściem do stref basenowych należy założyć strój kąpielowy.

SYLWESTER W GACIACH (Strefa Zabawy + Strefa Relaksu):

20:00-3:00

  • 199 zł /os.: dziecko do 13 r.ż.
  • 299 zł /os.: bilet normalny

SYLWESTER BEZ GACI w Saunarium z dostępem do Strefy Zabawy i Relaksu:

21:00-3:00

  • 549 zł /os.: bilet dostępny wyłącznie dla osób dorosłych 18+

W cenie biletu na Sylwestra bez gaci: kolacja w formie bufetu oraz zimna płyta z wyborem warzyw, sałat, surówek, dipów, serów, wędlin, pikli; słodki poczęstunek: wybór ciast i ciasteczek; woda z miętą i cytryną.

Zakup biletu jest równoznaczny z rezerwacją miejsca i akceptacją Regulaminu.

Bilety dostępne na: bilety.termabania.pl

Check also Similar offers

Special offers

Show all special offers

Sign up for the newsletter
Get special offers

newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close