Strefa zabawy

dla najmłodszych Atrakcje dla dzieci

Atrakcje dla dzieci

Komponując ofertę Termy Bania szczególnie dużo uwagi poświęcono najmłodszym. Rodzinom z dziećmi dedykowano jedną z części obiektu – Strefę Zabawy.  Dzieciaki mogą tu razem z rodzicami szaleć do woli, a miejsc do tego przeznaczonych nie brakuje. Uśmiechy nie znikają ani na chwilę z buź naszych najmłodszych gości, a rodzice wypoczywają o wiele lepiej wiedząc, że ich pociechy bawią się naprawdę doskonale.

Świetna zabawa Przez cały rok

Wydarzenia Termy

Baseny zewnętrzne

Strefa Zabawy to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych, dlatego też niemal wszystkie atrakcje podporządkowano ich potrzebom.

Wewnętrzne i zewnętrzne baseny napełniono wodą termalną o temperaturze od 34°C do 38°C. Dzięki temu nawet w najsroższą zimę korzystanie z basenów zewnętrznych to sama przyjemność.

Baseny zewnętrzne

Całoroczne zjeżdżalnie

W Termie Bania zadbano o odpowiedni poziom adrenaliny i endorfin. Stuprocentowej zabawie służą przede wszystkim zjeżdżalnie - uwielbiana przez najmłodszych zjeżdżalnia rodzinna, poprzez krętą Anakondę, pełną wrażeń zjeżdżalnię pontonową, aż po przeznaczoną dla najstarszych gości - superszybką zjeżdżalnię Turbo. Wszystkie o łącznej długości ponad 300 metrów.

Całoroczne zjeżdżalnie

Atrakcje wodne

Baseny wyposażono w atrakcje wodne, które ucieszą zarówno dzieci jak i rodziców. W nieckach Strefy Zabawy umiejscowiono m.in.: karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grotę z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, rwącą rzekę oraz gejzery. W strefie tej znajdują się również wanny jacuzzi. 

Atrakcje wodne

Dedykowane strefy

W Strefie Zabawy ważne miejsce zajmują atrakcje dla maluchów. Dlatego stworzono strefy dedykowane, a należą do nich Termusiowy brodzik oraz wewnętrzny Wodny Plac Zabaw. W Termusiowym brodziku usytuowano kaskady wodne, wieżyczki z samonapełniającymi się wiadereczkami oraz wodnego jeża. Nieckę wypełniono wodą termalną, a jej głębokość nie przekracza 35 cm.

Dedykowane strefy

PLAC ZABAW NA ANTRESOLI

Niekończąca się zabawa czeka na najmłodsze dzieci w specjalnie dedykowanej strefie - wewnętrznym wodnym placu zabaw na antresoli, który wyposażony zostanie m.in w minizjeżdżalnię, wodnego węża, interaktywną wieżyczkę z wiadereczkami oraz magiczne wysepki. Niski poziom wody na wewnętrznym placu zabaw został zaplanowany z myślą o najmłodszych użytkownikach, a to wszystko w trosce o ich bezpieczeństwo. 

PLAC ZABAW NA ANTRESOLI

Moc zabawy Dla Całej rodziny

Strefa Zabawy

W Strefie Zabawy zlokalizowano m.in.:

 • wewnętrzne i zewnętrzne baseny termalne napełnione wodą o temperaturze od 34°C do 38°C,
 • całoroczne zjeżdżalnie: Anakondę, Turbo, Pontonową oraz Rodzinną o łącznej długości ponad 300 metrów,
 • karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grotę z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego,
 • 2 wanny jacuzzi napełnione surową, siarkową wodą geotermalną o temperaturze 37°C,
 • Termusiowy brodzik wewnętrzny z kaskadami wodnymi, samonapełniającymi się wiadereczkami oraz wodnym jeżem,
 • OTWARCIE LATEM 2020: wewnętrzny wodny plac zabaw, wyposażony m.in. w zjeżdżalnię, wodnego węża i magiczne wysepki,
 • restaurację i bary,

oraz dostępne w sezonie letnim:

 • zewnętrzny wodny plac zabaw z armatkami i zraszaczami,
 • dmuchany wodny plac zabaw,
 • 3-torowy ślizg wodny o łącznej długości ponad 150 metrów,
 • zewnętrzny suchy plac zabaw,
 • strefę kąpieli słonecznych (ponad 500 wygodnych leżaków).

 

WANNY TERMALNE

Wanny Termalne z surową, siarkową wodą geotermalną o temperaturze 37°C to nowa atrakcja Strefy Zabawy. Głównymi składnikami wody termalnej są: wapń (Ca), magnez (Mg), żelazo (Fe), siarka (S), chlor (Cl), mangan (Mn), sód (Na), potas (K), lit (Li), miedź (Cu), cynk (Zn), krzem (Si).

Kąpiele w tej wodzie łagodzą bóle głowy, mięśni i stawów, tonizują schorzenia skóry, korzystnie wpływają na regulację gospodarki hormonalnej, redukcję nadciśnienia, poprawiają przemianę materii oraz obniżają poziom stresu. 

Niezapomniane wrażenia!

Niezapomniane wrażenia!

Najlepsze termy w Polsce! Zjeżdżalnia pontonowa świetna, (...) Wszystkie baseny bardzo fajne. Dużo atrakcji dla dzieciaków. Zdecydowanie można tam odpocząć i zrelaksować się. Bardzo gorąco polecam :)

Poznaj aktualne Promocje Termy

Pokaż wszystkie promocje

zapisz się do newslettera termy bania
bądź na bieżąco

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij