Restauracje

Lunch Z widokiem na Tatry

Restauracje

Zapraszamy do restauracji i barów zlokalizowanych w Strefie Relaksu i Saunarium. Skorzystaj z bogatej oferty restauracji i zjedz obiad w wyjątkowym otoczeniu - z widokiem na baseny termalne i Tatry. Doskonała kawa lub herbata to uzupełnienie dnia wypełnionego relaksem, a jego ukoronowanie może stanowić przygotowany przez naszych barmanów koktajl.

W strefie Zabawy i Relaksu Nasze Restauracje

W strefie zabawy

Restauracja rodzinna to samoobsługowy lunchbar z wyśmienitym bufetem dla całej rodziny. Zapewnia szybki dostęp do pysznych dań obiadowych, przekąsek, słodkich deserów i napojów. Różnorodność menu sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ważnym miejscem w Restauracji Rodzinnej jest lada ze znakomitymi lodami - ulubione miejsce najmłodszych gości. 

Restauracja rodzinna zaprasza codziennie w godzinach: 10:00 - 21:00.

W strefie zabawy

W strefie relaksu 

  • Samoobsługowa restauracja z bogatą listą dań oraz obszerną kartą napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Największym atutem jest jej lokalizacja, dzięki czemu można zjeść wyśmienity posiłek podziwiając tatrzańskie szczyty. 
    Czynna w godzinach: 12:00 - 21:00 
  • Coctail Bar w Strefie Relaksu, który proponuje szeroki wachlarz alkoholi, koktajli oraz napojów bezalkoholowych.
    Czynny codziennie w godzinach: 10:00 - 22:00.
W strefie relaksu 

w Saunarium

Zapraszamy do Baru Saunarium, w którym podawane są świeżo wyciskane soki owocowe, kawa, herbata, alkohole, gorące przekąski i sałatki.
Czynny codziennie w godzinach: 10:00 - 22:00.

w Saunarium

Zegarek Termy Bania

Rachunki z restauracji i barów przesyłane są na basenowy zegarek, dzięki czemu nie ma konieczności zabierania za sobą gotówki, czy kart płatniczych. To wygodne i praktyczne rozwiązanie, które pozwala na swobodny wypoczynek. 

Zegarek Termy Bania

zapisz się do newslettera termy bania
odpoczywaj taniej

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij