Restauracje

Lunch Z widokiem na Tatry

Restauracje

Zapraszamy do restauracji i barów zlokalizowanych w Strefie Relaksu i Saunarium. Skorzystaj z bogatej oferty restauracji i zjedz obiad w wyjątkowym otoczeniu - z widokiem na baseny termalne i Tatry. Doskonała kawa lub herbata to uzupełnienie dnia wypełnionego relaksem, a jego ukoronowanie może stanowić przygotowany przez naszych barmanów koktajl.

W strefie Zabawy i Relaksu Nasze Restauracje

W strefie zabawy

Restauracja rodzinna to samoobsługowy lunchbar z wyśmienitym bufetem dla całej rodziny. Zapewnia szybki dostęp do pysznych dań obiadowych, przekąsek, słodkich deserów i napojów. Różnorodność menu sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ważnym miejscem w Restauracji Rodzinnej jest lada ze znakomitymi lodami - ulubione miejsce najmłodszych gości. 

Restauracja rodzinna zaprasza codziennie w godzinach: 10:00 - 21:00.

 

W strefie zabawy

W strefie relaksu 

 • Samoobsługowa restauracja z bogatą listą dań oraz obszerną kartą napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Największym atutem jest jej lokalizacja, dzięki czemu można zjeść wyśmienity posiłek podziwiając tatrzańskie szczyty. 
  Czynna w piątek i sobotę w godzinach 12:00 - 21:00 oraz w niedzielę w godzinach 12:00 - 18:00.
   
 • Coctail Bar w Strefie Relaksu, który proponuje szeroki wachlarz alkoholi, koktajli oraz napojów bezalkoholowych.
  Czynny codziennie w godzinach: 10:00 - 22:00
   
 • Wodny Drink Bar 
  Czynny codziennie w godzinach 10:30 - 20:00
W strefie relaksu 

w Saunarium

Zapraszamy do Baru Saunarium, w którym podawane są świeżo wyciskane soki owocowe, kawa, herbata, alkohole, gorące przekąski i sałatki.
Czynny codziennie w godzinach: 10:00 - 22:00.

w Saunarium

Zegarek Termy Bania

Rachunki z restauracji i barów przesyłane są na basenowy zegarek, dzięki czemu nie ma konieczności zabierania za sobą gotówki, czy kart płatniczych. To wygodne i praktyczne rozwiązanie, które pozwala na swobodny wypoczynek. 

Zegarek Termy Bania

Poznaj aktualne Promocje Termy

Pokaż wszystkie promocje

zapisz się do newslettera termy bania
bądź na bieżąco

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij