Praca i praktyki

Nasze oferty pracy

Praca w termie

Terma Bania to jeden z największych pracodawców w branży turystycznej na Podhalu. Jeśli szukasz stabilnego, dobrze płatnego zatrudnienia z benefitami pracowniczymi (m.in. tanie obiady, imprezy pracownicze, paczki świąteczne), skontaktuj się z nami - być może czekamy właśnie na Ciebie!

W tej chwili prowadzimy rekrutacje na następujące stanowiska:


pracownik techniczny
pracownik obsługi sprzątającej

Obsługa techniczna obiektu i utrzymanie Termy w czystości to odpowiedzialne zadania, które chcemy powierzyć odpowiedzialnym kandynatom. Swoje zgłoszenia prosimy zgłaszać na numer telefonu: 602 289 689


Aplikacje należy kierować na adres rekrutacja@termabania.pl, podając w temacie wiadomości nazwę stanowiska, którego zgłoszenie dotyczy lub kontaktować się bezpośrednio z kierownikami działów na numery telefonów podane powyżej.

W dokumentach aplikacyjnych należy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) oraz zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych  (dalej: RODO) niniejszym informujemy, iż:
Administratorem Twoich danych osobowych jest  PARK WODNY BANIA S.A. z siedzibą w Białce Tatrzańskiej 34-405, ul. Środkowa 181. Twoje dane osobowe przetwarzać będziemy w celu realizacji procesu rekrutacji, a następnie usuniemy je z systemu po 3 miesiącach od zakończenia przetwarzania. Twoje dane mogą zostać przekazane wyłącznie podmiotom przetwarzającym, którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych, oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa (Policja, sądy, prokuratury, CBA, ABW itp.). Masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo żądania przeniesienia danych, w każdym momencie możesz wycofać zgodę. Wystarczy, że wyślesz do nas e-mail w tej sprawie. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO, masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 

zapisz się do newslettera termy bania
bądź na bieżąco

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij