Strefa relaksu

Chwila relaksu W górskim otoczeniu

Strefa relaksu

To miejsce dla osób szukających odprężenia i ciszy, które pragną wypocząć w wyjątkowym górskim otoczeniu, z widokiem na przepiękną panoramę Tatr Wysokich. W tej strefie do użytku Gości oddano 2 baseny wewnętrzne, mające swoją kontynuację na zewnątrz, które napełniono wodą termalną o temperaturze od 34°C do 38°C.  

Od grudnia 2018 Nowe baseny zewnętrzne

Strefa relaksu

Już na początku grudnia do użytku naszych Gości przeznaczyliśmy nowe, piękne baseny zewnętrzne z widokiem na Tatry. To ponad 200 m2 dodatkowego lustra wody w 2 nowych nieckach basenowych. Ponieważ to Strefa Relaksu, zadbaliśmy o to, aby w basenach znalazły się leżanki wodno-powietrzne, przeciwprądy, siedziska z dyszą.

Z przyjemnością informujemy że w grudniu 2018 roku do użytku oddane zostaną ponadto:

  • drink bar w wodzie, czyli dedykowane miejsce, w którym można spożywać napoje
  • 2 sauny "tekstylne" dla osób, które wolą saunować w strojach kąpielowych
  • studnia do schładzania

Dla naszych gości Przestrzeń do relaksu

Strefa relasku

Różnorodne udogodnienia

Istotą Strefy Relaksu jest szeroki wachlarz urządzeń do masażu wodnego: gejzery denne, stacje masażu dennego i bocznego, armatki i kaskady wodne, leżanki wodno-powietrzne, bicze wodne, przeciwprądy, jacuzzi. Na całej długości linii brzegowej basenu wewnętrznego i zewnętrznego zrelaksują leżanki do masażu podwodnego oraz gejzery. Zielona strefa kąpieli słonecznych, która rozciąga się wokół basenów zewnętrznych to ponad 200 wygodnych leżaków.

Różnorodne udogodnienia

Dla podniebienia

Na terenie strefy zlokalizowano restaurację samoobsługową, coctail bar oraz sezonowy bar zewnętrzny. Z tarasów tej pierwszej w trakcie rodzinnego obiadu można podziwiać rozległą panoramę Tatr Wysokich i Bielskich. W restauracji Strefy Relaksu podawane są tradycyjne dania kuchni polskiej, pyszne desery oraz napoje. W coctail barze serwuje się wyszukane drinki i koktajle, a miłośnicy niskokalorycznych napojów mogą skorzystać z szerokiej gamy świeżo wyciskanych soków owocowyich i warzywnych.

Dla podniebienia

pełnia relaksu

Kompleksowość wypoczynku w Strefie Relaksu zapewnia bilskość Saunarium, oferującego dostęp do sauny fińskiej, starej góralskiej, łaźni parowej, groty kamiennej solnej, Ruskiej Bani. Dodatkowym atutem Saunarium jest tężnia solankowa, dzięki której można zażywać drogocennych inhalacji i poczuć się jak nad morzem. To wszystko podczas relaksu w basenie solankowym o właściowościach prozdrowotnych. Połączenie regularnych pobytów w basenach termalnych z dobrodziejstwem saunowania jest idealnym dopełnieniem aktywnego i zdrowego trybu życia.

pełnia relaksu
Piękne otoczenie

Piękne otoczenie

Cudowny relaks, basen posiada trzy strefy, głośna, cichą i saunarium czyli dla każdego coś dobrego :) dzieciaki do strefy głośnej gdzie są zjeżdżalnie, sztuczna fala, rwąca rzeka itp. Ci co chcą spokój strefa cicha, jacuzzi, bicze wodne, łóżka wodne z bąbelkami :) bar z drinkami. No i dla odważnych saunarium gdzie można się porządnie wygrzać. W każdej strefie basen zewnętrzny z pięknym widokiem na tatry.

Poznaj aktualne Promocje Termy

Pokaż wszystkie promocje

zapisz się do newslettera termy bania
odpoczywaj taniej

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij