Strefa relaksu

Baseny i sauny w ogrodzie Nowości w Strefie Relaksu

Strefa relaksu

Dla naszych Gości udostępniliśmy zupełnie nową, rozbudowaną Strefę Relaksu! Dwa baseny zewnętrzne z widokiem na Tatry to ponad 200 m² dodatkowego lustra wody! Zapraszamy także do skorzystania z oferty nowego drink baru w wodzie w większym basenie Strefy Relaksu.

Przebudowaliśmy całkowicie zewnętrzny ogród Strefy Relaksu, umieszczając tam dwie sauny tekstylne - saunę fińską i widokową saunę ziołową, a także niecki do schładzania z wodą o temperaturze 10 °C oraz śniegową.

Nowości w Strefie Relaksu:

  • basen zewnętrzny duży
  • basen zewnętrzny mały
  • drink bar w wodzie
  • widokowa sauna ziołowa
  • sauna fińska
  • niecka do schładzania z wodą o temperaturze 10 °C
  • niecka ze śniegiem

Chwila relaksu W górskim otoczeniu

Strefa relaksu

To miejsce dla osób szukających odprężenia i ciszy, które pragną wypocząć w wyjątkowym górskim otoczeniu, z widokiem na przepiękną panoramę Tatr Wysokich. W tej strefie do użytku Gości oddano 2 baseny wewnętrzne, mające swoją kontynuację na zewnątrz, które napełniono wodą termalną o temperaturze od 34°C do 38°C.  

Dla naszych gości Przestrzeń do relaksu

Strefa relasku

Różnorodne udogodnienia

Istotą Strefy Relaksu jest szeroki wachlarz urządzeń do masażu wodnego: gejzery denne, stacje masażu dennego i bocznego, armatki i kaskady wodne, leżanki wodno-powietrzne, bicze wodne, przeciwprądy, jacuzzi. Na całej długości linii brzegowej basenu wewnętrznego i zewnętrznego zrelaksują leżanki do masażu podwodnego oraz gejzery. Zielona strefa kąpieli słonecznych, która rozciąga się wokół basenów zewnętrznych to ponad 200 wygodnych leżaków.

Różnorodne udogodnienia

Dla podniebienia

Na terenie strefy zlokalizowano restaurację samoobsługową, coctail bar oraz zewnętrzny bar wodny. Z tarasów tej pierwszej w trakcie rodzinnego obiadu można podziwiać rozległą panoramę Tatr Wysokich i Bielskich. W restauracji Strefy Relaksu podawane są tradycyjne dania kuchni polskiej, pyszne desery oraz napoje. W coctail barze serwuje się wyszukane drinki i koktajle, a miłośnicy niskokalorycznych napojów mogą skorzystać z szerokiej gamy świeżo wyciskanych soków owocowyich i warzywnych.

Dla podniebienia

pełnia relaksu

Kompleksowość wypoczynku w Strefie Relaksu zapewnia bilskość Saunarium, oferującego dostęp do sauny fińskiej, starej góralskiej, łaźni parowej, groty kamiennej solnej, Ruskiej Bani. Dodatkowym atutem Saunarium jest tężnia solankowa, dzięki której można zażywać drogocennych inhalacji i poczuć się jak nad morzem. To wszystko podczas relaksu w basenie solankowym o właściowościach prozdrowotnych. Połączenie regularnych pobytów w basenach termalnych z dobrodziejstwem saunowania jest idealnym dopełnieniem aktywnego i zdrowego trybu życia.

pełnia relaksu
Piękne otoczenie

Piękne otoczenie

Cudowny relaks, basen posiada trzy strefy, głośna, cichą i saunarium czyli dla każdego coś dobrego :) dzieciaki do strefy głośnej gdzie są zjeżdżalnie, sztuczna fala, rwąca rzeka itp. Ci co chcą spokój strefa cicha, jacuzzi, bicze wodne, łóżka wodne z bąbelkami :) bar z drinkami. No i dla odważnych saunarium gdzie można się porządnie wygrzać. W każdej strefie basen zewnętrzny z pięknym widokiem na tatry.

Poznaj aktualne Promocje Termy

Pokaż wszystkie promocje

zapisz się do newslettera termy bania
bądź na bieżąco

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij