Partnerzy Współpracuj z Termą Bania

Zdobądź rabat nawet do 15% i ciesz się szybką i bezproblemową obsługą swoich Gości. Jak podjąć współpracę?

Zostań partnerem Termy Bania - to proste!

​1. ​Zapoznaj się z umową współpracy. Podpis do niczego nie zobowiązuje, a już na starcie otrzymujesz wysokie rabaty dla siebie i swoich Gości.

2. Korzystaj z prostego panelu sprzedaży internetowej, który udostępniamy. Tutaj dokonasz zakupu szerokiej gamy produktów standardowych Termy Bania, a także specjalnych biletów promocyjnych, do których ma dostęp wyłącznie Partner. Służymy pomocą we wdrożeniu panelu. Dzięki panelowi Partner może sprzedawać nasze produkty w preferencyjnych cenach i drukować bilety dla Gości. Rozliczamy się w systemie miesięcznym, pod koniec miesiąca, z 7-dniowym terminem płatności. 

3. Otrzymuj materiały reklamowe od Termy - ulotki, plakaty, standy, kupony partnerskie (dostarczamy je bezplatnie).

​4. Oferuj pakiety noclegowe z Termą w cenie - cyklicznie przygotowujemy oferty promocyjne przeznaczone do sprzedaży w pakietach - łatwo dołączyć je do oferty noclegowej lub wycieczki.

5. Bądź na bieżąco - Partnerzy jako pierwszy dowiadują się o nowościach i planach na kolejny sezon turystyczny, otrzymuje materiały reklamowe i ma wpływ na kształtowanie oferty partnerskiej. 

Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów!

Łukasz Czajkowski
+ 48 602 290 400
l.czajkowski@termabania.pl

Anna Dziedzic
+48 530 490 598
a.dziedzic@termabania.pl

zapisz się do newslettera termy bania
bądź na bieżąco

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij