Spa

Wspaniałe SPA Powrót do Źródła

Powrót do Źródła to kwintesencja filozofii sanitas per aquam, czyli zdrowie przez wodę, miejsce relaksu dla ciała i duszy. W naszym SPA zadbaliśmy o wyjątkowo szeroką ofertę zabiegów z wykorzystaniem dobrodziejstw wody termalnej i najwyższej jakości kosmetyków. Odwiedź Powrót do Źródła DAY SPA, aby odnaleźć w sobie energię i doskonałe samopoczucie.

DAY SPA Powrót do Źródła Bogactwo zabiegów

DLA ZDROWIA
DLA URODY

Fizjoterapia

  • masaże relaksacyjne
  • masaże lecznicze
  • masaże sportowe

Zabiegi dodatkowe

Konsultacje dietetyczne

Kosmetyka

  • pielęgnacja twarzy
  • zabiegi złuszczające
  • zabiegi holistyczne
  • zabiegi aktywne

Manicure & Pedicure

Solarium

Zapraszamy codziennie od 10:00 do 21:00

NOWOŚĆ MEDYCYNA ESTETYCZNA ALLESTETIS

Dr n. med Łukasz Drozd

Specjalista chirurgii plastycznej, ekspert medycyny estetycznej, ekspert leczenia żywieniowego. Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Autor i współautor licznych publikacji naukowych w zakresie leczenia oparzeń, leczenia żywieniowego i medycyny ratunkowej. Specjalizował się w pod kierunkiem Prof. dr hab. n. med. Jerzego Strużyny - Konsultanta Krajowej Chirurgii Plastycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń w Łęcznej i Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 w Sosnowcu. Nieustanne podnosi swoje kwalifikacje kończąc polskie i zagraniczne kursy w zakresie chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, leczenia oparzeń, ultrasonografii i leczenia żywieniowego. Posiada licencje lekarza nurkowego i jako jeden z 3 lekarzy w Polsce międzynarodowy certyfikat EMSB (ang. Emergency Management of Severe Burns). Prywatnie miłośnik sportów walki (1 DAN - czarny pas w judo), hokeja na trawie (były członek reprezentacji Polski juniorów) oraz sportów wodnych (instruktor pływania, starszy sternik motorowodny, ratownik WOPR).

Dr n. med Łukasz Drozd

Nowoczesne zabiegi


W ramach gabinetu będzie można skorzystać z szerokiej gamy zabiegów iniekcyjnych medycyny estetycznej: kwasu hialuronowego, mezoterapii igłowej, osocza bogatopłytkowego, botoksu, mezobotoksu, lipolizy iniekcyjnej, nici PDO oraz innowacyjnych zabiegów techniką HIFU: najsilniejszej i najnowocześniejszej technologii ULTRASKIN II Absolute oraz z królowej liftingu - SonoQueen.

Nowoczesne zabiegi
Cudowny relaks

Cudowny relaks

Strefa ciszy super pomysłem dla chcących odpocząć i się zrelaksować. Sauny również na wysokim poziomie.

Poznaj aktualne Promocje Termy

Pokaż wszystkie promocje

zapisz się do newslettera termy bania
odpoczywaj taniej

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij