Strefa letnia

Imponujące atrakcje Letnie szaleństwo

Letnie atrakcje

Strefa Letnia z atrakcjami wodnego parku rozrywki to wymarzone miejsce dla miłośników wodnego szaleństwa. Moc atrakcji przygotowano z myślą o rodzinach z dziećmi. Strefę tworzą m.in.: Mokry Plac Zabaw, Dmuchany Wodny Plac Zabaw, 3-torowy Ślizg Wodny o wspólnej długości ponad 150 m, suchy plac zabaw, strefa kąpieli słonecznych, na której rozmieszczono ponad 500 wygodnych leżaków oraz bary letnie. Latem czas umilają instruktorzy zajęć aqua fitness oraz zumby. 

Strefa letnia będzie ponownie czynna latem 2021 r. 

Oddychaj górskim powietrzem Zewnętrzne atrakcje

Dmuchany Plac Zabaw

Jedyny w regionie wodno-powietrzny plac zabaw. Na powierzchni niemal 400 mrozmieszczono imponujących rozmiarów dmuchane atrakcje: baseny, zjeżdżalnie, rynny i ślizgi wodne. Całość wypełniona wodą gwarantuje zabawę jakiej dotąd jeszcze nie było!

 

Dmuchany Plac Zabaw

Mokry Plac Zabaw

To jedno z najbardziej pożądanych miejsc wodnej zabawy w upalne dni. Rozległa, wodna, przestrzeń wyposażona w armatki, zraszacze i brameczki wodne ucieszy dzieci najmłodsze i te nieco starsze. Dla wypoczywających wokół placu zabaw rodziców, jest idealnym miejscem do schładzania i wspólnej zabawy z maluchami.

Mokry Plac Zabaw

ŚLIZG WODNY

3-torowy ślizg wodny o łącznej długości ponad 150 metrów. Równomiernie nawadniany gwarantuje zabawę, jakiej dotąd jeszcze nie było. Raj dla dzieciaków i miłośników wodnego szaleństwa. Zlokalizowany w Strefie Letnich atrakcji, tuż obok Dmuchanego i Mokrego Placu Zabaw, wspólnie tworzy imponujących rozmiarów wodne miasteczko. Niech zabawa trwa w najlepsze!

ŚLIZG WODNY

Ogród Zabaw na Bani

To mini park rozrywki, miejsce przeznaczone dla dzieci w każdym wieku. Maluchy mogą korzystać z olbrzymiej piaskownicy, czy oponkowej karuzeli. Dla starszych dzieci przygotowano wiszące konstrukcje, domki na drzewie, tyrolkę i wiele innych. 

Ogród Zabaw na Bani

Suchy plac zabaw

Miejsce letnich aktywności, po którym stąpać można suchą stopą. Do dyspozycji dzieci oddano: olbrzymią piaskownicę wraz z akcesoriami do zabawy, drabinki do wspinania, koniki do bujania, karuzelę, stoliczki i krzesełka dla najmłodszych. W tym miejscu spotkać można animatorów Bania Kids, którzy w pełni zaplanują zabawę na świeżym powietrzu. Rodzice w tym czasie mogą spokojnie odpoczywać. 

Suchy plac zabaw
Wodne Szaleństwa

Wodne Szaleństwa

Najlepsze termy w Polsce! Zjeżdżalnia pontonowa świetna (...) Wszystkie baseny bardzo fajne. Dużo atrakcji dla dzieciaków. Zdecydowanie można tam odpocząć i zrelaksować się. Bardzo gorąco polecam :)

Poznaj aktualne Promocje Termy

Pokaż wszystkie promocje

zapisz się do newslettera termy bania
bądź na bieżąco

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij