Karty upominkowe

Wyjątkowe vouchery Podaruj prezent

E-karta Upominkowa

Doskonały prezent "na ostatni moment", w ciągu jednego dnia od otrzymania przelewu, elektroniczna wersja karty upominkowej zostanie wysłana na podany adres e-mail. E-kartę upominkową osoba obdarowana będzie mogła wykorzystać do pokrycia kosztów pobytu w Termie Bania i zapłacić nią za bilety wejściowe oraz usługi gastronomiczne. E-kartę należy wykorzystać podczas jednorazowej wizyty w Termie Bania. 

Forma: kupon z QR kodem o wartości 150 zł, 200 zł lub 250 zł w wersji elektronicznej do samodzielnego wydrukowania
Ważność: 3 miesiące od daty zakupu

Czas realizacji: 1 dzień od otrzymania przelewu

 

Voucher Spersonalizowany

Voucher Spersonalizowany daje możliwość obdarowującemu wybrania poszczególnych usług i zaaranżowania programu pobytu bez informowania o cenie. Osoba obdarowująca określa jakie usługi Termy Bania mają znaleźć się na voucherze, mogą to być bilety wejściowe na baseny lub do saunarium oraz usługi gastronomiczne. Voucher należy wykorzystać podczas jednorazowej wizyty w Termie Bania. 

Forma: elegancki wydrukowany voucher w spersonalizowanej wersji
Ważność: 6 miesięcy od daty zakupu

Czas realizacji: wysyłany w ciągu 1 dnia od otrzymania przelewu, za pośrednictwem Poczty Polskiej, przesyłką priorytetową na podany adres

Voucher Upominkowy

Voucher upominkowy daje możliwość wyboru osobie obdarowanej na jakie usługi Termy Bania go przeznaczyć. Osoba obdarowująca określa kwotę, jaką chce przeznaczyć na prezent. Obdarowany sam wybierze czy będzie chciał ją zamienić na bilety wejściowe na baseny czy do saunarium, usługi gastronomiczne. Voucher należy wykorzystać podczas jednorazowej wizyty w Termie Bania. 

Forma: elegancki wydrukowany voucher w spersonalizowanej wersji

Ważność: 6 miesięcy od daty zakupu

Czas realizacji: wysyłany w ciągu 1 dnia od otrzymania przelewu, za pośrednictwem Poczty Polskiej, przesyłką priorytetową na podany adres

Biuro Obsługi Klienta Szczegółowe informacje

Dowiedz się wiecej

Sposób zakupu Voucherów: 
przelew na rachunek prowadzony przez Bank Pekao SA:
12 1240 5136 1111 0010 6215 1536
wiadomość z adresem do wysyłki vouchera na adres: bok@termabania.pl

Sposób zakupu E-karty Upominkowej:
za pośrednictwem sklepu internetowego Termy Bania

Więcej szczegółowych informacji udzielą Pracownicy Biura Obsługi Klienta dostępni pod numerem telefonu: +48 18 261 25 40 lub adresem email: bok@termabania.pl.

Poznaj aktualne Promocje Termy

Poznaj promocje

Pokaż wszystkie promocje

zapisz się do newslettera termy bania
odpoczywaj taniej

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij