Nowa Strefa Relaksu

Strefa Relaksu Pełen relaks w nowych basenach

Aby zapewnić maksimum odprężenia, baseny Strefy Relaksu wyposażyliśmy w mnóstwo stanowisk do masażu: gejzery denne, stacje masażu dennego i bocznego, armatki i kaskady wodne, leżanki wodno-powietrzne, bicze wodne, przeciwprądy. Relaksowi sprzyja także widok na panoramę przepięknych Tatr. Część zewnętrzna tej Strefy to same nowości! Dwa baseny zewnętrzne z widokiem na Tatry stanowią ponad 200 m² dodatkowego lustra wody! Do tego nowy drink bar w wodzie!

Tuż przy basenach zewnętrznych Dom Saun i niecki chłodzące

Przebudowaliśmy całkowicie zewnętrzny ogród Strefy Relaksu, umieszczając tam dwie sauny tekstylne - saunę fińską i widokową saunę ziołową, a także nieckę do schładzania z wodą o temperaturze 10 °C oraz nieckę ze śniegiem!

Z tych saun korzystamy w strojach kąpielowych.

ulubione koktajle na wyciągnięcie ręki Drink Bar w wodzie

W dużym basenie zewnętrznym w Strefie Relaksu zlokalizowaliśmy zadaszony drink bar w wodzie! Można sączyć ulubione koktajle nie wychodząc z wody! Fani opalania mogą zamówić świeże truskawki i delektować się nimi przy stoliku lub na leżaku w ogrodzie, patrząc na majestatyczne Tatry.

Sklep czynny 24/7 Kup bilety online!

Kup bilety wygodnie w sklepie online. Bilet pokaż na ekranie telefonu w Biurze Obsługi Klienta, na tej podstawie otrzymasz zegarek-transponder, uprawniający do wejścia do Termy Bania.

zapisz się do newslettera termy bania
bądź na bieżąco

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij