Bilet studencki

bez limitu

Strefy: Relaksu Zabawy Saunarium

Wszystkich studentów serdecznie zapraszamy na wrześniową promocję w Termie Bania. Za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej możecie spędzić cały dzień w całym obiekcie za jedyne 59 zł!

Typ biletu: OPEN (Strefa Zabawy, Relaksu i Saunarium)

Czas: bez limitu (Terma jest czynna w godzinach 9-22)

Kiedy: przez cały tydzień

Bilety: do nabycia wyłącznie w kasach obiektu na podstawie ważnej legitymacji studenckiej

Promocja trwa do 30 listopada 2020 r. - zniżki udzielamy również na legitymacje studenckie, których ważności w związku z pandemią nie potwierdzono:

"Podczas zawieszenia lub ograniczenia funkcjonowania uczelni oraz przez 60 dni po jego zakończeniu, legitymacje studenckie i legitymacje służbowe nauczycieli akademickich są ważne, bez konieczności potwierdzania ich ważności.Przepis ten dotyczy również legitymacji, które utraciły ważność w okresie 30 dni poprzedzających ograniczenie lub zawieszenie funkcjonowania uczelni. Od 25 maja 2020 r. do 30 września 2020 r. działalność uczelni jest nadal ograniczona – zgodnie z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 21 maja 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Nie ma więc obowiązku osobistej wizyty  w uczelni, aby przedłużyć ważności legitymacji. Dodatkowo wyjaśniamy, iż mLegitymacja studencka (aplikacja mobilna) jest ważna w okresie ważności elektronicznej legitymacji studenckiej".

Żródło: https://www.gov.pl/web/nauka/informacja-w-sprawie-waznosci-legitymacji-studenckich-legitymacji-doktoranta-i-legitymacji-sluzbowych-nauczyciela-akademickiego

 

 

Osoba okazująca legitymację studencką może nabyć maksymalnie jeden bilet w danym dniu.

Sprawdź także Podobne oferty

Oferty specjalne

Pokaż wszystkie promocje

zapisz się do newslettera termy bania
bądź na bieżąco

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij