Nowe baseny

Strefy: Relaksu

Od 1 grudnia udostępnimy dla naszych Gości zupełnie nową, rozbudowaną Strefę Relaksu! W pierwszych dniach czynne będą nowe baseny zewnętrzne oraz basen wewnętrzny większy, zaznaczony na grafice kolorem pomarańczowym.

Z uwagi na koniecznosć prowadzenia prac wykończeniowych przy basenie małym, zostanie uruchomiony w późniejszym terminie. Na zewnątrz Strefy Relaksu będą trwały prace przy konstrukcji nowych saun oraz baru wodnego, prosimy o stosowanie się do znajdujących się na tym terenie oznakowań i komunikatów. 

Przepraszamy za ewentualne utrudnienia, jakie mogą powstać w związku z prowadzonymi pracami. Rozbudowa obiektu wynika z chęci zapewnienia gościom usług jak najwyższej jakości i stałego wzbogacania oferty Termy Bania.

Nowa, większa Strefa Relaksu będzie się składać z następujących atrakcji:

  1. ponad 200 m2 dodatkowego lustra wody, czyli 2 nowe niecki basenowe, a tam: leżanki wodno-powietrzne, przeciwprądy, siedziska z dyszą (mniejsza niecka dostępna będzie w drugim tygodniu grudnia)
  2. drink bar w wodzie (dostępne w późniejszym czasie)
  3. dwie sauny "tekstylne" dla osób, które wolą saunować w strojach kąpielowych (dostępne po okresie świątecznym)
  4. studnia do schładzania (dostępne po okresie świątecznym)

Sprawdź także Podobne oferty

Oferty specjalne

Pokaż wszystkie promocje

zapisz się do newslettera termy bania
odpoczywaj taniej

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij