Jesienne promocje

bez limitu czasu

Strefy: Relaksu Zabawy Saunarium

Jesienią wybierz nielimitowany relaks w Termie Bania. Skorzystaj z promocyjnych biletów ze zniżką nawet do -25%, dostępnych wyłącznie online. Ciesz się pięknymi widokami wprost z basenów termalnych!

Bilety bez limitu czasu dla 2 osób: 

W Strefie Zabawy zlokalizowano: baseny wewnętrzne i zewnętrzne napełnione wodą termalną o temperaturze od 34°C do 38°C, całoroczne zjeżdżalnie o łącznej długości ponad 300 m, karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grotę z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, strefy dla dzieci, 2 wanny jacuzzi napełnione surową, siarkową wodą geotermalną o temperaturze 37°C. Strefa Relaksu to królestwo harmonii i odprężenia. Istotą tej strefy jest szeroki wachlarz urządzeń do masażu wodnego: gejzery denne, stacje masażu dennego i bocznego, armatki i kaskady wodne, leżanki wodno-powietrzne, bicze wodne, przeciwprądy, jacuzzi, zewnętrzny bar wodny oraz sauny fińska i ziołowa. Dla Gości odwiedzających Saunarium przygotowano: Saunę Fińską, Łaźnię Parową, Grotę Kamienną, Saunę Starą Góralską oraz Ruską Banię. W tej strefie znajdują się również: basen z wodą chłodzącą do pływania o temp. do 24°C, tężnia solankowa, pokój relaksu z koloroterapią, basen relaksacyjny, basen z masażem stóp, beczka do schładzania. 

Na rytuały zapachowe w Saunarium zapraszamy o godz: 12:00, 14:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00

Powyższa oferta promocyjna dostępna jest wyłącznie w sklepie internetowym - w pierwszej kolejności należy wybrać termin (datę) realizacji biletu.

Regulamin promocji

Oferta ważna do 18.12.2020 r. lub do wyprzedania puli kuponów.


*w przypadku wprowadzenia przez rząd obostrzeń, które będą skutkować niemożliwością realizacji całości usługi, wydłużymy termin realizacji biletów na okres marzec-czerwiec 2021.

 

 

 

 

Sprawdź także Podobne oferty

Oferty specjalne

Pokaż wszystkie promocje

zapisz się do newslettera termy bania
bądź na bieżąco

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij