09 lip 2018

Tatra Road Race - wyścig szosowy inny niż wszystkie

Słyszeliście o Tatra Road Race? To wydarzenie wyłącznie dla prawdziwych twardzieli kolarstwa szosowego, które jako Terma Bania mamy przyjemność sponsorować. Ekstremalne trasy Tatra Road Race oddzielą kobiety od dziewczynek i mężczyzn od chłopców. Zapisy wciąż trwają, nie zwlekaj, poddaj swoje umiejętności próbie ciężkiej jak piekło. 

Tatra Road Race 2018 odbędzie się 14 lipca, dla śmiałków przygotowano dwie trasy:

  • HELL o długości 126 kilometrów, start o g. 11:00 
  • HARD o długości 56 kilometrów, start o g. 11:30

Biuro zawodów zlokalizowane przy Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem będzie czynne w dniu poprzedzającym imprezę oraz od 7:30 w dniu zawodów. Tutaj można zapisać się oraz odebrać numer startowy. Zapisu można dokonać także online na stronie www.tatraroadrace.com Ilość miejsc jest ograniczona, a szczegóły i regulamin zawodów znajdziecie na podanej stronie.

Zawodnicy ruszą z Polany Szymoszkowej, tutaj też zakończą swoje zmagania. Zgłoszeni do trasy HARD przejadą szosami m.in. przez Czerwienne, Ząb, Nowe Bystre, Ratułów i Gubałówkę. Trasa HELL to piekielne wyzwanie – aż 126 km w dużej pętli szosowej po podhalańskich wioskach Pogórza Gubałowskiego z przewyższeniami sięgającymi ponad 3300 m.

Tatra Road Race jest doceniana przede wszystkim za bardzo dobrze przygotowanie tras i profesjonalną obsługę. To już kolejna edycja tej imprezy organizowana przez Tatra Cycling Events z Cezarym Szafrańcem na czele. Określana mianem najtrudniejszego wyścigu szosowego dla amatorów, Tatra Road Race ma stale rosnące grono fanów, do których należy także Terma Bania.

 

zapisz się do newslettera termy bania
bądź na bieżąco

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij