28 sie 2018

Zmieniamy się dla Was!

Jesienią w Termie Bania bilety na wszystkie dostępne baseny będą w cenie Strefy Zabawy! Już w przyszłym tygodniu rusza rozbudowa Strefy Relaksu, dlatego łączymy Strefę Zabawy z dostępnym basenem w modernizowanej Strefie Relaksu, w wyniku czego powstaje Strefa Basenowa. Sprawdźcie, jakie nowe atrakcje będą na Was czekać już w grudniu!

Inwestycje  w Termie Bania

Po wakacjach ruszy rozbudowania obiektu termalnego Terma Bania. W grudniu 2018 roku do użytku oddane zostaną nowe atrakcje w strefie relaksu. – Otwieramy się na głosy naszych Gości  – zapewnia Monika Radwańska, kierownik marketingu w Termach Bania. - Jesteśmy zdania, że nie można stać w miejscu. Ciągle trzeba podejmować działania, które będą nas wyróżniały. Dlatego co roku wprowadzamy udogodnienia i nowości, zgodnie z zasadą, że kto się nie robi kroku w przód, ten zostaje w tyle – dodaje. 

Strefa relaksu będzie o wiele większa 

Dlatego po wakacjach ruszy rozbudowa term, która zakłada budowę dwóch nowych niecek basenowych. Znajdą się tam leżanki wodno-powietrzne, przeciwprądy oraz siedziska z dyszą. Inwestycja sprawi, że Klienci term zyskają ponad 200 m2 dodatkowego lustra wody

- To imponująca powierzchnia. Dodatkowe baseny znacznie zwiększą komfort naszych Gości, poprawi się też dostępność siedzisk – mówi Radwańska. - Pomysł jest przede wszystkim odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów. Słuchamy, rozmawiamy i wyciągamy wnioski. Wraca do nas dużo klientów, którzy sugerują, co można zrobić, by było jeszcze lepiej.

Wodny Drink Bar

Podobnie zrodził się pomysł baru w wodzie. Nie wszyscy Klienci mieli ochotę, by ich sąsiedzi spożywali alkohol lub inne napoje na terenie basenu (m.in. ze względu na dzieci). A część Gości – wręcz przeciwnie – tego sobie życzyła. Dlatego powstanie część basenowa dedykowana odpoczynkowi, w której Klienci będą mogli swobodnie korzystać z wodnego Drink Baru. W barze dostępna będzie bogata oferta, ze świetnymi drinkami, shotami i koktajlami z najwyższej półki.

Sauny tekstylne w Strefie Relaksu

Nowością w Strefie Relaksu będą też dwie sauny "tekstylne" dla osób, które wolą saunować w strojach kąpielowych. - Obecnie w Saunarium przestrzegane są zasady, które mówią, że  do saun wchodzimy bez tekstyliów - do suchych z ręcznikiem , a do saun mokrych zupełnie nago. Niektóre osoby nie godzą się na zasady klasycznego saunowania, wyznają inną filozofię, więc chcemy dać im możliwość relaksu zgodnego z ich wymaganiami – wyjaśnia Radwańska. Nowością w strefie relaksu będzie również studnia do schładzania dla miłośników klasycznego saunowania z wodą o niższej temperaturze (ok. 24 stopni C).

Planowany termin zakończenia wszystkich prac to grudzień, kiedy rusza sezon zimowy. 

 

zapisz się do newslettera termy bania
bądź na bieżąco

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij