15 paź 2018

Pomysł na Sylwestra

Żeby powitać Nowy Rok w tropikalnych upałach nie musisz lecieć na drugi koniec świata! Z pomocą przyjdą Ci gorące źródła termalne w Białce Tatrzańskiej i organizowany w Termie Sylwester na Bani!

Nie będą Ci potrzebne wymyślne kreacje, sztywne od lakieru fryzury, niewygodne buty, garnitury, czy koszule. Na Bani spędzisz Sylwestra wyłącznie w gaciach a nawet bez gaci!

Magiczna sylwestrowa noc u podnóża Tatr w gorących basenach wewnętrznych i zewnętrznych, zabawa z DJ-em, artystyczne show, a także pokaz pirotechniczny, który rozświetli podhalańskie niebo o północy to atrakcje, które gwarantują niezapomnianą imprezę na koniec starego roku.

Sylwester na Bani to dwie równoległe imprezy: Sylwester w Gaciach i Sylwester bez gaci. Opcja „w gaciach” to zabawa w strefach basenowych, a „bez gaci” – świętowanie w kameralnym gronie w strefie saun.

Sylwester w gaciach to idealna propozycja dla rodzin, par, paczki przyjaciół, dla których Sylwester to synonim szalonej zabawy przy gorących muzycznych hitach. O oprawę muzyczną zadbają profesjonalni DJ-e, a zabawę uświetniać będą pokazy artystyczne. Nie zabraknie także imponującego pokazu fajerwerków o północy!

Sylwester bez gaci to impreza zamknięta w kameralnym gronie. Idealna propozycja dla miłośników saunowania. W programie: zabawa z DJ-em, aromatyczne rytuały saunowe, kolacja w formie bufetu, występy artystyczne, lampka szampana o północy, pokaz pirotechniczny. Bilet w opcji bez gaci pozwala na korzystanie ze wszystkich stref obiektu (już w gaciach!).

Bilety na Sylwestra na Bani są już dostępne online!

zapisz się do newslettera termy bania
bądź na bieżąco

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij