22 kwi 2019

Wiosna w Termie Bania

Zima na Podhalu jest zawsze intensywniejsza niż w innych częściach Polski. W tym roku szczególnie pokazała swoją moc - opady śniegu były największe od dobrych kilku, a nawet kilkunastu lat. Przyjście wiosny jest jak pierwszy oddech po długim nurkowaniu, a w tej podtatrzańskiej wiośnie naprawdę można się zakochać, nie tylko z powodu krokusów.

Wszystkich, którzy marzą o Podhalu w spokojniejszej odsłonie, z małą ilością turystów a dużą słońca, zapraszamy pod Tatry właśnie wiosną. Co prawda bardzo turystyczne szlaki, tak jak oblegana przez tłumy Dolina Chochołowska, to nienajlepszy cel wiosennych wędrówek... Wystarczy zwrócić się bardziej w stronę Polany Kalatówki, też łatwo dostępnej szlakiem, żeby podziwiać pola krokusów w bardziej spokojnym otoczeniu. Nie mówiąc już o pięknych spacerowych terenach Pogórza Spisko-Gubałowskiego i Rezerwatu Przełom Białki w pobliżu Białki Tatrzańskiej, gdzie ruch turystyczny jest umiarkowany, a widoki zapierające dech w piersiach.

Warto także zregenerować swój organizm po zimowych chłodach. Najlepiej przysłużą się do tego baseny termalne w Termie Bania. Nasze termy w Białce Tatrzańskiej od grudnia uruchomiły nowe baseny w Strefie Relaksu z wieloma stanowiskami do masażu, jest to miejsce, w którym poczujemy nie tylko wiosnę, ale nawet lato! Wkrótce oferta Strefy Relaksu powiększy się także o dwie łagodne tekstylne sauny, a także beczkę do schładzania i nieckę ze śniegiem, wytwarzanym przez całoroczną śniegownicę!

Specjalnie na wiosnę przygotowaliśmy promocję dla dwojga oraz dla rodzin z dziećmi. Bilety promocyjne dostępne są wyłącznie w sklepie internetowym, a można je wykorzystać w dowolnym dniu do 19.06.2019 r. (odpowiednio do wybranej opcji - w tygodniu lub w weekend), z wyłączeniem dat 27.04-05.05.2019 r. (Majówka).

WE DWOJE

Odwiedźcie Termę Bania we dwoje i cieszcie się termalnym wypoczynkiem bez limitu czasu już od 129 zł /2 os.!
Wybierz jedną z dostępnych opcji:

Strefa Zabawy i Relaksu | bez limitu czasu:

OPEN | bez limitu czasu:

RODZINNIE

Sprawdź z całą rodziną nowe atrakcje Strefy Relaksu wraz z dostępem do Strefy Zabawy bez ograniczeń czasowych!

RODZINNY 2+1 | Strefa Zabawy i Relaksu | bez limitu czasu:

  • w tygodniu: 179 zł  / 2 os. dorosłe + 1 dziecko | KUP BILET
  • w weekend: 229 zł / 2 os. dorosłe + 1 dziecko | KUP BILET

Dopłata do biletu w kwocie 40 zł za kolejne dziecko w Biurze Obsługi Klienta (*można wprowadzić maksymalnie 4 dzieci do 13. r. ż.).

zapisz się do newslettera termy bania
bądź na bieżąco

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij