16 maj 2019

Terma Bania na wyjeździe

W Termie Bania lubimy wspierać ciekawe inicjatywy, których w ostatnim czasie niemało w tej bliższej i dalszej okolicy. Czytajcie dalej, żeby dowiedzieć się, gdzie będziecie mogli zobaczyć nasze logo lub wygrać bilety do Termy Bania!

26.05.
DZIEŃ MATKI Z TERMĄ BANIA

W Dzień Matki (i nie tylko!) dbamy o Mamy! Przed budynkiem Termy stanie mammobus oraz stacja badania tarczycy - zapraszamy na bezpłatne badania!
więcej szczegółów: kliknij tutaj

30.05. i 1.06.
IMPREZY W NOWYM TARGU

Bezpłatne wejściówki do Termy Bania będziecie mogli wygrać 30 maja na nowotarskim Rynku, a także pierwszego czerwca podczas imprezy charytatywnej w klubie LOK Szarotka.
1.06 oczywiście także Dzień Dziecka w Termie Bania!

7-9.06
NOWY TARG ROAD CHALLENGE

Wspieramy trzydniowy wyścig kolarski po najpiękniejszych zakątkach Podhala oraz Spiszu polskiego i słowackiego.
szczegóły: kliknij tutaj

15.06.
BIEG ŚW. WAWRZYŃCA

W Nowym Sączu wspieramy organizowany już po raz czwarty Charytatywny Bieg św. Wawrzyńca. Uczestnicy biegną dla Krzyśka i Darka, zbierając pieniądze na ich rehabilitację. Biegniemy i my!
szczegóły: kliknij tutaj

22-23.06
KLUBOWE MISTRZOSTWA POLSKI 2019

Jesteśmy sponsorem Klubowych Mistrzostw Polski 6-11 latków, których finały odbędą się na głównej płycie Stadionu Śląskiego w Chorzowie. Już nie możemy się doczekać tych sportowych emocji!
szczegóły: kliknij tutaj

13.07.
TATRA ROAD RACE

Klasyfikacja drużynowa najtrudniejszego wyścigu szosowego dla amatorów jest nasza! Z dumą po raz kolejny wspieramy ten świetnie zorganizowany kolarski event.
szczegóły: kliknij tutaj

zapisz się do newslettera termy bania
bądź na bieżąco

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij