29 lip 2017

Kolorowa Eksplozja

Już 29 lipca Białkę Tatrzańską opanuje kolorowe szaleństwo!

Niebo ponownie wypełni się tęczą w dziesiątkach barw!

Nieważne ile masz lat i jakiej muzyki słuchasz, ważne że potrafisz się uśmiechać i lubisz spędzać czas w gronie zwariowanych osób. Przyjdź i pokoloruj z nami siebie i swoich najbliższych!

Festiwal Kolorowa Eksplozja jest otwarty dla wszystkich i zupełnie DARMOWY. Na czym polega zabawa? Co pół godziny będziemy wyrzucać w powietrze kolorowy pył, tworząc ogromną, rozpościerającą się nad tłumem tęczę!

Impreza rozpocznie się o godzinie 17:00, na terenie Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska. Wśród atrakcji będą zumba, jumping frog, pokazy motorowego i rowerowego trialu oraz najlepsza muzyka w wykonaniu wybitnych podhalańskich DJ’ów.

Jednak to na co wszyscy czekacie, czyli szaleństwo kolorów wystartuje dokładnie o godz. 18:00. Wtedy to cała okolica będzie się mienić dziesiątkami barw proszku holi!

Dla pierwszych którzy pojawią się na terenie festiwalu, przygotowaliśmy pakiet darmowych opakowań z różnokolorowym proszkiem. Z kolei Ci, dla których już go nie wystarczy, będą mogli zakupić pył za niewielką opłatą.

zapisz się do newslettera termy bania
bądź na bieżąco

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij