01 sty 2018

Karnety narciarskie TatrySki z Termą Bania

Aż do zakończenia sezonu narciarskiego dostępne są promocyjne bilety TatrySki, upoważniające do korzystania z wyciągów oraz pobytu w Termie Bania. Rezerwuj karnet już dziś i ciesz się jazdą na stokach Bachledova SKI, Bania Ski & Fun, Czorsztyn-Ski, GRAPASKI - Czarna Góra, Jurgów SKI, Kaniówka, Kotelnica Białczańska, Koziniec SKI Czarna Góra, Palenica - Szczawnica PKL. 

Tak było

W ciągu ostatnich trzech lat, równo w marcu do wspólnego skipassu TatrySki dołączały baseny termalne Terma Bania. Był to okres próby – czy Goście zechcą kupić karnet, który równocześnie umożliwi korzystanie z obiektu termalnego. Drugą kwestią, która wymagała czasu było testowanie sprzętu i systemu informatycznego oraz wybór najbardziej komfortowego rozwiązania – przede wszystkim z punktu widzenia użytkownika. Całość przerosła najśmielsze oczekiwania. Goście byli zadowoleni, a zadowolenie gości jest najważniejsze. Nie można było postąpić inaczej, niż dołączyć Termę do oferty TatrySki na stałe.

Terma przez cały sezon

Tegoroczny sezon narciarski w pełni wykorzystuje potencjał zimowych atrakcji regionu. Od początku sezonu obok 9 ośrodków narciarskich i lodowisk ponownie pojawiła się Terma Bania, która łączy w sobie właściwości termalnego wypoczynku, regeneracji w Strefie Saun i wytchnienie w wyjątkowym SPA Powrót do Źródła. Po całodziennym szusowaniu na stoku, kąpiele w gorących źródłach są lekarstwem dla obolałych kości, a szeroki wachlarz urządzeń do hydromasażu wspomaga leczenie narciarskich kontuzji i nadwerężonych mięśni.

Skipass + Terma „na zdrowie”!

Koncepcja karnetu łączącego Skipass ze wstępem do Termy Bania nie jest przypadkowa. Badania naukowców potwierdzają pozytywny wpływ wody geotermalnej na organizm człowieka po wzmożonym wysiłku, a to niejedyna jej zaleta. Ze względu na krótki okres trwania sezonu narciarskiego, dobrze jest odpowiednio przygotować się także przed bezpośrednim wybraniem na stok. Woda geotermalna m.in. poprawia krążenie, uelastycznia mięśnie i ścięgna, dzięki czemu zmniejsza ryzyko odniesienia kontuzji podczas szusowania. Zadbaj o swój organizm, skorzystaj z promocyjnych biletów do Termy Bania przygotowanych specjalnie dla narciarzy i ciesz się zimą jeszcze bardziej.

Ceny karnetów dostępne na: tatryski.pl, a regulamin karnetów TatrySki+Terma Bania tutaj.

Nie pozostaje nic innego jak zaprosić wszystkich narciarzy na szusy…i do Termy!

 

zapisz się do newslettera termy bania
bądź na bieżąco

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij