24 kwi 2018

Majówka z Termą Bania

Długi weekend majowy w Białce Tatrzańskiej

Przed nami wyjątkowo długa majówka! Korzystając z trzech dni urlopu można wygospodarować nawet 9 dni wolnego! Pomysłów na wyjazd w atrakcyjne miejsca z pewnością nie zabraknie, ale jak zaplanować wyjazd, jaki obrać kierunek, aby być w pełni usatysfakcjonowanym?

Osobom wybierającym góry polecamy Białkę Tatrzańską, która dzięki lokalizacji pozwala atrakcyjnie zaplanować urlop. Spływ Przełomem Dunajca, Gorce z Turbaczem i wieżą widokową na Lubaniu, Pieniny z przyjemnym i stosunkowo prostym szlakiem na Trzy Korony,  niedaleko położone zamki w Niedzicy i Czorsztynie nad Jeziorem Czorsztyńskim, niedawno otwarta Ścieżka w koronach drzew na Słowacji, przyjemnie wytyczone trasy rowerowe, a przede wszystkim Tatry z licznymi szlakami to tylko część podpowiedzi na jednodniowe wypady z tej miejscowości.  

Jak zawsze uzupełnieniem pobytu w Białce jest Bania, która zadowoli osoby w każdym wieku. Terma Bania jest niezwykle przyjaznym miejscem dla rodzin z dziećmi, gdzie specjalnie przygotowana Strefa Zabawy z interaktywnymi urządzeniami spełni oczekiwania nawet najmłodszych osesków. Dodatkowym atutem będzie otwarty w tym czasie Ogród Zabaw na Bani m.in. z: tyrolką, gokartami, oponkową karuzelą czy olbrzymią piaskownicą.

Osoby dorosłe z pewnością zadowoli pobyt w Strefie Relaksu i Saunarium z nowo otwartymi atrakcjami: grotą solną z tężnią solankową, basenem solankowym i studnią do schładzania. Dodatkowymi urozmaiceniami będą specjalnie przygotowane na majówkę seanse saunowe, a na dobre zakończenie dnia po górskich wędrówkach, wypadzie rowerowym czy termalnej kąpieli polecamy pobyt w Klubie Bania.

Zaplanuj pobyt w Termie Bania i kupuj bilety z wyprzedzeniem.

zapisz się do newslettera termy bania
bądź na bieżąco

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij