01 cze 2018

Dzień Dziecka - bilety za 10 zł!

Świętuj Dzień Dziecka w Termie Bania! Z okazji tego wyjątkowego święta kupicie całodzienne bilety dla dzieci do 13 roku życia za jedyne 10 zł! Bilet ten będzie obejmował całodzienny wstęp 1.06 do Strefy Zabawy i Relaksu. Pamiętajcie, że Strefa Zabawy jest już powiększona o gigantyczną Strefę Letnią! Bilety promocyjne będą dostępne w kasach Termy Bania.

Zorganizuj swoim dzieciom niezapomniany Dzień Dziecka w Termie Bania! Bilety za 10 zł, lody, baloniki, wodne atrakcje wewnątrz i na zewnątrz kompleksu. Olbrzymia strefa dmuchanych zjeżdżalni i basenów, wodny plac zabaw i 3-torowy Ślizg Wodny gwarantują moc rozrywek nawet najbardziej wymagającym!

Odwiedźcie nas także w sobotę 2.06 - wtedy o dobrą zabawę dzieciaków zadbają profesjonalni animatorzy, będzie dużo zabawy, konkursów i słodkich niespodzianek dla najmłodszych.

Bilety promocyjne będą dostępne w kasach Termy Bania. Promocja dotyczy biletów indywidualnych. Jedna osoba dorosłą może zakupić maksymalnie 2 bilety promocyjne.

zapisz się do newslettera termy bania
bądź na bieżąco

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij