30 cze 2018

Kultura na Bani | Koncert LemON 30.06.

Już w sobotę 30 czerwca na terenie kompleksu Bania odbędzie się koncert zespołu LemON! Zapraszamy wszystkich wielbicieli dobrej muzyki do Białki Tatrzańskiej na godzinę 20:00, wstęp jest bezpłatny. Tym koncertem rozpoczynamy hucznie cykl Kultura na Bani 2018, wkrótce szczegółowy program wydarzeń.

Zapiszcie w kalendarzu! Koncert zespołu LemON w sobotę 30.06.2018 r. godzina 20:00, wstęp bezpłatny!

Koncertem LemON zaczynamy z wysokiego C tegoroczną edycję Kultury na Bani, w ramach której na terenie kompleksu Bania koncerty zagrają gwiazdy polskiej piosenki, zespoły regionalne, grupy coverowe, wystąpią kabarety oraz będzie odbywać się wiele imprez towarzyszących. Szczegółowy program Kultury na Bani 2018 podamy wkrótce.

LemON to zespół, który udowodnił, że ambitna muzyka na wysokim poziomie może trafić na pierwsze miejsca list przebojów. Tak stało się chociażby z utworami Napraw, Scarlett, Spójrz, Nice oraz Jutro.

Grupa zyskała uznanie branży muzycznej, zdobywając dla swoich albumów nominacje do Fryderyków, stale rośnie grono wiernych słuchaczy i fanów zespołu, którzy obsypują ich niezliczonymi wyróżnieniami (m.in. SuperJedynka, Sopot TOPTrendy, Eska Music Award, Przebój 25-lecia Radia Zet, Yach). Albumy LemON, Scarlett, Etiuda zimowa w błyskawicznym tempie pokryły się złotem i platyną.

W skład grupy wchodzą: Igor Herbut (wokal, pianino), Piotrek ,,Rubens" Rubik (gitary), Tomasz ,,Harry" Waldowski (perkusja i instrumenty perkusyjne), Piotr Walicki (instrumenty klawiszowe), Piotr Kołacz (gitara basowa). 

zapisz się do newslettera termy bania
bądź na bieżąco

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij