12 lip 2018

W tym tygodniu Elvis i REDLIN!

Już w ten piątek (13.07. g. 20:00) Scena Kultury na Bani rozbrzmi ponadczasowymi przebojami Elvisa Presleya w wykonaniu grupy coverowej The King’s Friends. Fani Króla Rocka usłyszą takie hity jak Blue Suede Shoes, Jailhouse Rock, czy jedyny w swoim rodzaju Love Me Tender.

 

Sobota (14.07. g. 20:00) będzie należeć do zespołu Redlin z charakterystycznym folk music show. Jak czytamy na stronie internetowej grupy, Redlin gra tak, że nie usiedzisz w miejscu - potwierdzą to z pewnością Ci, którzy mieli okazję widzieć ekipę w akcji na żywo. Przyjedź to Białki Tatrzańskiej w tę sobotę, aby przekonać się o tym na własnej skórze. Największym hitem zespołu Redlin jest aranżacja tradycyjnej pieśni ludowej „Lipka”, która doczekała się niemal 100 tys. wyświetleń w serwisie YouTube.

Kapela słynie także z oryginalnych wykonań pieśni patriotycznych oraz własnych kompozycji, w których umiejętnie łączy tradycyjną muzykę folkową z nowoczesnym brzmieniem elektronicznym i gitarowym.

Ten tydzień Kultury na Bani będzie naprawdę wyjątkowy, nie może Was zabraknąć!

 

zapisz się do newslettera termy bania
bądź na bieżąco

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij