20 lip 2018

W sobotę Krzikopa, w niedzielę Majka!

Walczymy z niesprzyjającą aurą dźwiękami najlepszej muzyki na Scenie Kultury na Bani! Już dziś wystąpi Sokół Orkestar, jutro Krzikopa, a w niedzielę - Majka Jeżowska!

Już w tę niedzielę o 17:00 na Scenie Kultury na Bani przy Hotelu i Termie Bania w Białce Tatrzańskiej swoje największe przeboje dla dzieci wyśpiewa Majka Jeżowska! To nie lada gratka dla najmłodszych, ale także dla dorosłych, którzy z pewnością świetnie znają takie hity jak “A ja wolę moją mamę”, “Owocowy karnawał”, “Moja planeta”, czy “Wszystkie dzieci nasze są”. Majka Jeżowska w cyklu Kultura na Bani to najlesza impreza dla dzieci tegorocznych wakacji na Podhalu – nie może Was zabraknąć!

Niecierpliwi na parkiecie pod Sceną Kultury na Bani mogą potańczyć już w piątek. O 20:00 rozpocznie się koncert Sokół Orkestar z potężną dawką muzyki bałkańskiej i etno. Zespół uwolni pierwotną moc drzemiącą w prastarych melodiach z siłą instrumentów dętych blaszanych. Muzyczna uczta dla ciała i ducha zaserwowana przez Sokół Orkestar to wydarzenie, którego po prostu trzeba doświadczyć.

Także w sobotę pozostaniemy w nurcie piosenki regionalnej za sprawą śląskiego zespołu Krzikopa. Ta grupa z Górnego Śląska zabierze nas w podróż w czasie i przestrzeni łącząc tradycyjne ludowe melodie z nowoczesnym brzmieniem elektroniki oraz rockowym uderzeniem perkusji. To nie będzie zwykłe larmo we familoku, tylko porządna dawka dobrej muzyki! W tę sobotę już od 18:00 na Scenie Kultury na Bani popłyną bluesowe dźwięki za sprawą Piotra “Lupi” Lubertowicza.

Szczegółowy program Festiwalu Kultura na Bani: www.latonabani.pl

zapisz się do newslettera termy bania
bądź na bieżąco

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij