27 sie 2018

Kultura na Bani: Filmowe Lato w zasięgu Orange

Tegoroczna Kultura na Bani co wtorek zapraszała gości Hotelu i Termy Bania na Kino Letnie na Stoku. Pod koniec sierpnia filmowe seanse wejdą na wyższy poziom dzięki włączeniu się do akcji sieci Multikino, organizatora cyklu Filmowe Lato w zasięgu Orange!

Harmonogram projekcji:
27.08, g. 20.30 „Piknik z niedźwiedziami” reż. Ken Kwapis, wyst. Robert Redford, Emma Thompson
28.08, g. 20.30 „Był sobie pies” reż. Lasse Hallström,wyst. Josh Gad, Dennis Quaid, Bryce Gheisar

Filmowe Lato w zasięgu Orange w sierpniu dotrze na południe Polski. W Białce Tatrzańskiej pokażemy „Piknik z niedźwiedziami”. Film opowiada historię sławnego pisarza, Billa Brysona (Robert Redford), który na przekór rodzinie i pięknej żonie (Emma Thompson) postanawia wybrać się w podróż życia. Zamierza przebyć na piechotę Szlak Appalachów – liczącą 2200 mil, malowniczą trasę łączącą stany Georgia i Maine. Nie mogąc znaleźć innych towarzyszy, Bryson zabiera na wyprawę dawno niewidzianego przyjaciela Katza (Nick Nolte), notorycznego podrywacza, dla którego ekspedycja jest sposobem na ucieczkę przed wierzycielami. Na szlaku szybko okazuje się, że dla każdego z podróżników słowo „przygoda” ma zgoła odmienne znaczenie. 
W Białce Tatrzańskiej obejrzymy również „Był sobie pies”. Film trzykrotnie nominowanego do Oscara Lasse Hallstroma to opowieść o przyjaźni chłopca o imieniu Ethan z przesympatycznym psem Baileyem.

Organizator: Multikino
Sponsorzy: Orange, Lay's
Patroni medialni: RMF FM, NaszeMiasto.pl, KINO TV, VIVA!
Partner: Polregio

Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny.
Zapraszamy na www.filmowelatozorange.pl

zapisz się do newslettera termy bania
bądź na bieżąco

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij