31 sie 2019

Muzyczne pożegnanie wakacji z Kulturą na Bani

Finałowy tydzień z Kulturą na Bani zapowiada się bardzo ciekawie. Wakacje pożegnają wraz z nami między innymi Heavy Way, The King’s Friends i Krzikopa.

Tradycyjnie, tydzień otworzymy wtorkowym seansem Kina na Stoku. 27 sierpnia wyświetlimy obsypany Oscarami film „Slumdog. Milioner z Ulicy”. Zapraszamy o 21:00! Dzień później, na wszystkich fanów prawdziwie góralskich posiad czeka biesiada przy suto zastawionych stołach i regionalnej muzyce.

Czwartek to tradycyjnie koncert z cyklu „unplugged”. Na scenie Kultury na Bani zobaczymy zespół Heavy Way, będący gwarancją prawdziwie intensywnego brzmienia. Występ rozpocznie się o godzinie 20:00. W piątek, 30 sierpnia zagra z kolei The King’s Friends, wykonując największe przeboje legendarnego Elvisa Presleya.

Sobota (31 sierpnia) przyniesie nam z kolei wielką dawkę pozytywnej energii. Na scenie Kultury na Bani zagra bowiem zespół Krzikopa. To "śląski folk z elektro-rockowym wykopem". Grupa udanie łączy dźwięki, kojarzone z regionem z dawką elektroniki i nowego brzmienia. Pod koniec wakacji możecie liczyć na prawdziwie wybuchową mieszankę! Zespół rozpocznie występ o godzinie 20:00, ale wcześniej, już od 18:30 wystąpią Beti & Bobass. Zapraszamy!

zapisz się do newslettera termy bania
bądź na bieżąco

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij