16 lut 2021

Saunarium ponownie czynne

Informujemy, że z dniem 16 lutego 2021 r. Saunarium Termy Bania wznawia swoją działalność.

Po szczegółowej analizie opublikowanego Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 11 lutego 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Saunarium Termy Bania wznawia swoją działalność. Wiąże się to zachowaniem najwyższego reżimu sanitarnego.

  • Saunarium będzie czynne od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 9:00 - 22:00.

  • Przypominamy, że Saunarium jest strefą nietekstylną 16+.

  • Zachowanie najwyższego reżimu sanitarnego wiąże się z ograniczoną pulą dostępnych biletów, sprzedaż prowadzona będzie wyłącznie na miejscu w kasach biletowych.

Cennik i zasady panujące w saunarium dostępne TUTAJ

Uwaga! Baseny termalne w dalszym ciągu pozostają nieczynne zgodnie z Rozporządzeniem. W związku z tym vouchery umożliwiające korzystanie z części basenowych (Strefa Zabawy i Relaksu) nie są realizowane. 

 

 

zapisz się do newslettera termy bania
bądź na bieżąco

newsletter