Zapraszamy codziennie w godz. od 9.00 do 22.00

Baseny Termalne

Kompleks Terma Bania tworzą baseny rekreacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, napełnione wodą geotermalną o temperaturze 34 - 38°C. Woda wykorzystywana w Termie Bania pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów, a jej początkowa temperatura to 72°C. Do basenów trafia po oddaniu części energii cieplnej, zachowując przy tym cenne mikroelementy takie jak: siarczki, krzemionkę, potas, wapń, magnez i żelazo. Tak zróżnicowany skład wody to idealne źródło zdrowia, poprawiające kondycję fizyczną i pozytywnie wpływające na komfort życia. 

Kup Bilet do Strefy Relaksu


Strefa Relaksu

to miejsce dla osób szukających odprężenia i ciszy, które pragną wypocząć w wyjątkowym górskim otoczeniu, z widokiem na przepiękną panoramę Tatr Wysokich. W tej strefie do użytku Gości oddano 2 baseny wewnętrzne, mające swoją kontynuację na zewnątrz, które napełniono wodą termalną o temperaturze od 34°C do 38°C.  Istotą Strefy Relaksu jest szeroki wachlarz urządzeń do masażu wodnego: gejzery denne, stacje masażu dennego i bocznego, armatki i kaskady wodne, leżanki wodno-powietrzne, bicze wodne, przeciwprądy, jacuzzi. Na całej długości linii brzegowej basenu wewnętrznego i zewnętrznego zrelaksują leżanki do masażu podwodnego oraz gejzery. Na terenie strefy zlokalizowano również restaurację a’la carte, coctail bar oraz sezonowy bar zewnętrzny. Zielona strefa kąpieli słonecznych, która rozciąga się wokół basenów zewnętrznych to ponad 200 wygodnych leżaków.

Zobacz to od wewnątrz


Saunarium

to miejsce, gdzie filozofia saunowania  łączy się z głęboką relaksacją i wyciszeniem. Na powierzchni ponad 1000 m2 usytuowano niemal wszystkie dostępne dzisiaj warianty saunowania, basen z wodą chłodzącą do pływania, besen relaksacyjny, tężnię solankową, jacuzzi.

CZYTAJ WIĘCEJ Kup bilet do Saunarium