Góral na Bani

3h

Strefy: Relaksu Zabawy

Bilet obejmuje 3-godzinny wstęp do Strefy Zabawy i Strefy Relaksu dla jednej osoby bez względu na wiek w cenie 29 zł, o dowolnej porze dnia. 

W Strefie Zabawy zlokalizowano: baseny wewnętrzne i zewnętrzne napełnione wodą termalną o temperaturze od 34°C do 38°C, całoroczne zjeżdżalnie o łącznej długości ponad 300 m, karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grotę z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, strefy dla dzieci, 2 wanny jacuzzi napełnione surową, siarkową wodą geotermalną o temperaturze 37°C oraz Strefę Letnią. Strefa Relaksu to królestwo harmonii i odprężenia. Istotą tej strefy jest szeroki wachlarz urządzeń do masażu wodnego: gejzery denne, stacje masażu dennego i bocznego, armatki i kaskady wodne, leżanki wodno-powietrzne, bicze wodne, przeciwprądy oraz jacuzzi.

Powyższa oferta promocyjna dostępna jest wyłącznie w kasach Termy Bania.

Promocja dla mieszkańców powiatu tatrzańskiego i nowotarskiego.
Obowiązuje przez cały tydzień (również w weekendy), wejście o dowolnej porze dnia. Aby skorzystać z promocji należy zabrać ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem.

Terminy wyłączone z promocji: 8-18.04.2019 (przerwa technologiczna), 19-22.04.2019 (Święta), 27.04-05.05.2019 r. (Majówka).

Sprawdź także Podobne oferty

Oferty specjalne

Pokaż wszystkie promocje

zapisz się do newslettera termy bania
odpoczywaj taniej

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij