Góral na Bani

3h

Strefy: Relaksu Zabawy

Bilet obejmuje 3-godzinny wstęp do Strefy Zabawy i Strefy Relaksu dla jednej osoby bez względu na wiek w cenie 29 zł, o dowolnej porze dnia przez cały tydzień. 

W Strefie Zabawy zlokalizowano: baseny wewnętrzne i zewnętrzne napełnione wodą termalną o temperaturze od 34°C do 38°C, całoroczne zjeżdżalnie o łącznej długości ponad 300 m, karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grotę z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, strefy dla dzieci, 2 wanny jacuzzi napełnione surową, siarkową wodą geotermalną o temperaturze 37°C oraz Strefę Letnią. Strefa Relaksu to królestwo harmonii i odprężenia. Istotą tej strefy jest szeroki wachlarz urządzeń do masażu wodnego: gejzery denne, stacje masażu dennego i bocznego, armatki i kaskady wodne, leżanki wodno-powietrzne, bicze wodne, przeciwprądy oraz jacuzzi.

Powyższa oferta promocyjna dostępna jest wyłącznie w kasach Termy Bania.

Promocja dla mieszkańców powiatu tatrzańskiego i nowotarskiego. Obowiązuje przez cały tydzień (również w weekendy), wejście o dowolnej porze dnia. Aby skorzystać z promocji należy zabrać ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem.

Oferta ważna do 18.12.2020 r. 

 

Sprawdź także Podobne oferty

Oferty specjalne

Pokaż wszystkie promocje

zapisz się do newslettera termy bania
bądź na bieżąco

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij