Góral na Bani

3h

Strefy: Relaksu Zabawy

Bilet obejmuje 3-godzinny wstęp do Strefy Basenowej (Strefa Zabawy+ dostępny basen w Strefie Relaksu) dla jednej osoby bez względu na wiek w cenie 29 zł, o dowolnej porze dnia. 

W Strefie Zabawy zlokalizowano: baseny wewnętrzne i zewnętrzne napełnione wodą termalną o temperaturze od 34°C do 38°C, całoroczne zjeżdżalnie o łącznej długości ponad 300 m, karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grotę z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, strefy dla dzieci, 2 wanny jacuzzi napełnione surową, siarkową wodą geotermalną o temperaturze 37°C oraz Strefę Letnią. Strefa Relaksu (sprawdź dostępność atrakcji) to królestwo harmonii i odprężenia. Istotą tej strefy jest szeroki wachlarz urządzeń do masażu wodnego: gejzery denne, stacje masażu dennego i bocznego, armatki i kaskady wodne, leżanki wodno-powietrzne, bicze wodne, przeciwprądy oraz jacuzzi.

Powyższa oferta promocyjna dostępna jest wyłącznie w kasach Termy Bania.

Promocja dla mieszkańców powiatu tatrzańskiego i nowotarskiego.
Obowiązuje od poniedziałku do piątku do 30.11.2018 r. (nie obowiązuje w soboty i niedziele). Aby skorzystać z promocji należy zabrać ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem.

Sprawdź także Podobne oferty

Oferty specjalne

Pokaż wszystkie promocje

zapisz się do newslettera termy bania
odpoczywaj taniej

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij